Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Online Seyahat Acenteleri ve Havayollarının İletişim Bilgileri

Havayolu şirketleri ve online seyahat acentelerine ulaşmanıza yardımcı olmak için, şirket telefonları ve müşteri hizmetleri e-postalarından Twitter hesaplarına kadar, gerekli tüm bilgiler bu yazıda.

Aşağıda sunulan liste, havayolu şirketlerinin telefon numaraları, e-posta adresleri ve Twitter hesap adresleriyle, sorununuzu çözmek için en uygun kişiyle iletişim kurmanıza yardımcı olacak. Arama yaparken uluslararası aramaların farklı ücretleri olduğunu hatırlayıp, alan kodunu kontrol etmenizi öneririz.

Havayolu şirketiyle veya seyahat acentesiyle aranızdaki sorunu çözdükten sonra asıl önemli olan konuya odaklanabilirsiniz: Şimdiye kadar ki en iyi seyahatinizi yaşamaya!

Hava Yolları iletişim numaraları, mail adresleri ve twitter hesapları

Hava Yolları ve OTA Telefon Numaları Email Twitter
9588.com (86) 10-5885-9155 Ticket@9588.com NA
Aegean Airlines (44) 208 7593800 Feedback form @aegeanairlines
Aer Lingus (44) 0333 004 5000 N/A @AerLingus
Aero (234) 16284140 aero@acn.aero @FlyAero
Aeroflot (44) 0800026-0033 Feedback form @Aeroflot
Aigle Azur (351) 21 351 3260 Feedback form @AigleAzur
Air Aland (358) 1817110 booking@airaland.ax N/A
Air Arabia (44) 9069590004 Feedback form @AirArabiaGroup
Air Asia (61) 2 8188 2133 Feedback form @AirAsia
Air Astana (77) 272444477 Feedback form @AirAstana
Air Berlin (49) 30 3434 3333 Feedback form @airberlin
Air Busan (81) 0570 029 777 Feedback form N/A
Air Canada (1) 514 393 3333 Feedback form @AirCanada
Air Corsica (33) 825353535 support-commercial@aircorsica.com @AirCorsica
Air Do (81) 367411122 N/A N/A
Air Dolomiti (39) 452886140 mailto:salescenter@airdolomiti.it @Air_Dolomiti
Airfare Experts (1) 800-259-2193 res@airfareexperts.com N/A
Air France (44) 0207 660 0337 mail.information.uk@airfrance.fr @AirFranceUK
Air Greenland (299) 701212 websupport@airgreenland.gl N/A
Air Hamburg (49) 4070708890 info@air-hamburg.de @AIR_HAMBURG
Air Iceland (354) 5703030 websales@airiceland.is @airiceland
Air Italy (39) 78952682 mailto:callcenter@meridiana.com @Meridiana
Air Madagascar (1) 42 66 00 00 info@airmadagascar.com @AirMad
Air Mandalay (95) 1525488 web.rsvn@airmandalay.com N/A
Air Mauritius (44) 0207 434 4375 contact@airmauritius.com @airmauritius
Air New Zealand (44) 0800 028 4149 Feedback form @FlyAirNZ
Air Niugini (675) 327 3663 Feedback form @AirNiuginiUK
Air North (867)6682228 customerservice@flyairnorth.com @FlyAirNorth
Air Norway (47) 72522790 post@airnorway.no @NorthFlying
Air Prishtina (44) 2033189435 Feedback form @airprishtina
Air Rarotonga (682) 22888 bookings@airraro.co.ck @AirRarotonga
Air Vallee (39) 0541648667 info@airvalle.com @AirValle
Air-India Express (44) 207 760 3290 mailto:eCommerce@airindia.in @airindiain
Air2There (64) 49045130 mailto:info@air2there.com @Air2There
AirAsia Zest (61) 2 8188 2133 Feedback form @AirAsia
AirBaltic (371) 67006006 customers@airbaltic.lv @airBaltic
Airblue (92) 51111247258 wearelistening@airblue.com @airblueairline
Aircalin (687) 265546 aircalin@aviaworldna.com N/A
AirChoiceOne (866) 4359847 customerservice@airchoiceone.com @airchoiceone
Airkenya (254) 203916000 info@airkenya.com @AirKenyaExpress
Airline-direct (49) 341 355 75 850 10 info@airline-direct.de @airlinedirect
Airlink (27) 114517300 customercare@flyairlink.com @fly_airlink
Air Serbia (381) 11 311 21 23 Feedback form @airserbia
Airtickets24 (44) 8447747881 N/A N/A
Airtickets (44) 2034328090 Feedback form N/A
Alaska Airlines (44) 080025275200 Feedback form @AlaskaAir
Alitalia (44) 03335 665544 customer.relationsUK@alitalia.it @Alitalia
Allegiant Air (1) 7025058888 Feedback form @Allegiant
Altair-travel (30) 210 9469 200 altair@altair-travel.com N/A
American Airlines (44) 02076602300 Feedback form @AmericanAir
ANA (44) 2087628977 Feedback form @FlyANA_official
Anadolujet (90) 444 2 538 Feedback form @anadolujet
Arik Air (234) 12799999 talktous@arikair.com N/A
Arkia (972) 36902210 customer.service@arkia.co.il N/A
Aserca Airlines (52) 2129057511 calidaddeservicio@asercaairlines.com @asercaairlines
Asiana Airlines (44) 8456029900 Feedback form @AsianaAirlines
Atlantic Airways (298) 341000 booking@atlantic.fo @AtlanticAirway
Atlasglobal (44)7780373224 N/A @Atlasglobal
Auric Air (255) 783233334 auric@auricair.com @auricair
Aurigny (44) 1481822886 customerrelations@aurigny.com N/A
Aurora Airlines (7) 88002504988 office@flyaurora.ru @Aurora_Airlines
Austrian Airlines (44) 870 1 257 257 N/A @_Austrian
Avianca (44) 08000314206 Feedback form @Avianca
Avior Airlines (1) 3054702203 atencionalcliente@avior.com @AviorAirlines
Azul Airlines (1) 8444992985 N/A @azulinhasaereas
B&H; Airlines (359) 2 981 0 189 bhair@bhairlines.com N/A
Bahrain Air (973) 17333777 customercare@bahrainair.net N/A
Bangkok Airways (66) 22706699 reservation@bangkokair.com @bangkok_airways
Barrhead Travel (44)08004840310 N/A @BarrheadTravel
Bearskin Airlines (1) 8004652327 Feedback form @BearskinAirline
Belavia (375) 172202555 info@belavia.by @Belavia_by
Bergen Air Transport (47) 55 52 37 00 bat@bergenair.no N/A
Bering Air (1)8004785422 reservations@beringair.com @BeringAir
Binter Canarias (34) 902875787 atencionclientes@bintercanarias.com @BinterCanarias
Flygbra (46) 0771-44 00 10 kundcenter@flygbra.se @flygbra_se
Blu-express (39) 698956666 N/A N/A
Blue Air (44)01293 874926 Feedback form @BlueAirWeb
Blue Islands (44)01234 589 200 customercare@blueislands.com N/A
Borajet (90) 0850 222 26 72 customer.services@borajet.com.tr @borajet
Bravofly (44)2034995209 N/A @bravofly
British Airways (44)3444930787~3~2 Feedback form @British_Airways
Brussels Airlines (44)0905 609 5609 N/A @FlyingBrussels
Bulgaria Air (359) 02 402 04 00 callFB@air.bg @BulgariaAir
BYO Jet (44)08081 891414 N/A N/A
Calm Air (1)8008392256 Feedback form N/A
Canadian Affair (44)203 424 6306 Feedback form @CanadianAffair
Cape Air 5087716944 careteam@capeair.com @CapeAir
Caribbean Airlines (1)8005235585 Feedback form @iflycaribbean
Carlton Leisure (44)020 8385 6899 info@carltonleisure.com @CarltonLeisure
Cathay Pacific (44)2088348888 uksales@cathaypacific.com @cathaypacificUK
Cebgo (63) 27020- 888 N/A @CebuPacificAir
Cebu Pacific (61) 291192956 Feedback form @CebuPacificAir
CheapOair (44)0205148095 N/A @cheapOair
Chengdu Airlines (86) 2866668888 bin.wang@chengduair.cc N/A
ChinaTravelDepot (86) 1058158830 webmaster@chinadepot.com N/A
Citilink (62) 8041080808 Feedback form @citilink
CityJet (44)0203 48 11 259 N/A @cityjet
Cobham Aviation Services (44)1256 316 116 Feedback form N/A
Condor (49) 61716988920 reservation.en@condor.com @Condor
Corendon (32) 2 722 94 94 info@corendon.be @Corendon_Air
Corsair (33) 170392210 N/A @corsairfr
Croatia Airlines (385) 16676555 contact@croatiaairlines.hr @croatiaairlines
Ctrip (86) 2132104669 e_service@ctrip.com @CtripEnglish
Czech Airlines (420) 239007007 call.centre@csa.cz @CzechAirlinesCZ
Daily Air (886) 227123995 mark@dailyair.com.tw N/A
Dana Air (234) 8077790239 contact@flydanaair.com @danaair
Danish Air Transport (45) 76 92 30 40 klage@dat.dk N/A
Darwin Airline (41) 919732850 info@etihadregional.com @EtihadRegional
Druk Air (975) 8 271856 enquiry@drukair.com.bt @drukair
Eastar Jet (82) 2 2665 7378 recruit@eastarjet.com N/A
Eastern Airways (44)1652680600 customersupport@easternairways.com @EasternAirways
Easyfly (57) 4148111 presidencia@easyfly.com.co @easyfly_
EasyJet (44)0330 365 5000 N/A @easyJet
eDreams (44)3333000297 N/A @eDreams_en
EgyptAir (44)8448221110 callcenter@egyptair.com @EGYPTAIR
EL AL Israel (44)0207624 9708 elalsite@elal.co.il @EL_AL_AIRLINES
eLong (86) 10-8457-7827 cs_en@corp.elong.com @eLongEnglish
EmailFlights (44)8713365555 sales@emailflights.com @Emailflights
Emirates (44) 3448002777 N/A @Emirates
Etihad Airways (44) 3456081225 Feedback form @EtihadHelp
Expedia (44) 203788 0445 N/A @Expedia
Fare Depot (1) 866-860-2929 feedback@faredepot.com @FareDepot
Fare Geek (1) 8888569327 Fares@faregeek.com @FareGeek
Felix Airways (967) 1565656 callcenter@felixairways.com @FelixAirways
Fiji Airways (679) 6720888 reservations@fijiairways.com @FijiAirways
Finnair (44) 02080010101 uk.cr@finnair.com @Finnair
Firefly (603) 7845 4543 customer_care@fireflyz.com.my @FireflyAirlines
flightcatchers.com (44) 2079003679 customercare@flightcatchers.com @flightcatcheruk
Flight Hub (1) 647-689-2956 N/A @FlightHub
Flightnetwork (44) 1444 300036 Feedback form @FlightNetwork
Fly Bulgarien (359)202936929 info@flybulgarien.dk N/A
Flynas +966 114349000 customerservice@flynas.com @flynas
Fly Montserrat +664 491-3434 info@flymontserrat.com N/A
Fly540 +254 20 388306 bookings@fly540.com @fly540aviation
Flybe (44)0371 700 2000 Feedback form @flybe
Flydubai (971) 600544445 Feedback form @flydubai
Flysharp (44)0208 705 0130 info@flysharp.com @FlySharpUK
flythomascook.com (44)01733 224 808 N/A @thomascookUK
Hainan Airlines (86)-898-95339 webetservice@hnair.com @HainanAirlines
Hebei Airlines 0311-96699 N/A N/A
Hebridean Air Service (44)8458057465 ops@hebrideanair.com N/A
Helvetic (41) 442708500 Feedback form @helvetic_en
Hoga Kusten Flyg (46) 660292280 bokning@hogakustenflyg.se N/A
Hong Kong Airlines (852) 39237399 crd@hkairlines.com HK_Airlines
IBC Air (1)866-422-7000 Feedback form @ibcair
Iberia (44)2036843774 clasica@iberia.es @Iberia
Iberia Express (34) 913894375 N/A @iberiaexpress
Icelandair (44) 2078741000 uk@icelandair.is @Icelandair
IndiGo (91) 1246613838 Feedback form @IndiGo6E
Insel Air (599) 97370444 N/A @InselAir
Interjet (1) 8662859525 atencionaclientes@interjet.com.mx @Interjet
Island Air (1) 8088402444 support@islandair.desk-mail.com @islandairhawaii
Israir (972) 35109589 Feedback form N/A
Izhavia (7) 3412630600 office@izhavia.su @Izhavia
Japan Airlines (44)0344 856 9778 Feedback form @JALFlightInfo_e
Jazeera Airways (965) 22282040 helpdesk@jazeeraairways.com @JazeeraAirways
Jet Abroad (61) 2 8095 1050 Feedback form @Jetabroad
Jet Airways (44)0808 101 1199 Feedback form @Jetairways
Jet2 (44)0333 300 0042 contactcentre@jet2.com @Jet2tweets
Jetstar (613) 9645 5999 Feedback form @JetstarAirways
Jin Air (82) 16006200 N/A N/A
Jubba Airways (254) 202325573 info@jubbaairways.com @jubbaairways
Kal Star (62) 2129343456 Feedback form @KalstarAviation
Khors Air (380) 442462888 khors@khors.kiev.ua N/A
KLM (44)020 7660 0293 N/A @KLM_UK
Korean Air (44)0800-413-000 N/A @KoreanAir_KE
Kulula (27) 119210500 feedback@kulula.com @kulula
Kunming Airlines (86) 0871-96598 N/A N/A
LAM (258) 21468800 linhadocliente@lam.co.mz @voeLAM
LATAM Airlines (34) 917872498 Feedback form @LATAMAirlines
Lastminute.com (44)0800 083 4000 customerrelations@lastminute.com @lastminute_com
LIAT (1)268-480-5601/2 reservations@liat.com N/A
Lion Air (61) 21 6379 8000 customercare@lionair.co.id @LionAirID
LOT (48) 22 577 77 55 lot_info@lot.pl N/A
Lufthansa (44)371 945 9747 customer.relations@lufthansa.com @lufthansa
Luxair (352) 2456-1 N/A @LuxairAirlines
Lydd Air (44)1797322207 info@lyddair.com @Lyddair_info
Majortravel (44)2073931070 N/A N/A
Makemytrip (1)8001028747 service@makemytrip.com @makemytrip
Malaysia Airlines (603) 78433000 N/A @MAS
Mango (27) 110866100 guestcare@flymango.com @FlyMangoSA
Meridiana (44)0844 482 2360 meridiana@apg-ga.co.uk @Meridiana
Mombasa Air Safari (254) 734500500 info@mombasaairsafari.com N/A
Monarch (44)0333 003 0700 Feedback form @Monarch
Motor Sich Aviakompania (38) 061 721 4241 info@m9.com.ua @MotorSichAirlin
Nature Air (1)8002359272 reservations@natureair.com @natureair
Neos Air (39) 0331 232833 neos@neosair.it @neos_air
Netflights.com (44)08431786631 customerservices@netflights.com @Netflights
Nextjet (46) 771900090 CALLCENTER@NEXTJET.SE NextJet_AB
Nok Air (66) 29009955 N/A @NokAirlines_ENG
Norwegian (44)3308280854 norwegian.mailhq@norwegian.com @NorwegianUK
Oman Air (968) 24531111 webbooking@omanair.com @omanair
Omegaflightstore.com (44)020 7484 8909 customer.support@omegaflightstore.com N/A
One Travel (1)8004288821 N/A @OneTravel
OneTwoTrip (44)330 445-0075 N/A @OneTwoTrip
Onur Air (90) 2124686687 crm@onurair.com @OnurAir
Opodo (44)3333000291 N/A @Opodo_UK
Rossiya (8) 8004445555 N/A @rossiya_airline
Passaredo (55) 514-7100 sac@voepassaredo.com.br @voepassaredo
Peach (81) 363028991 N/A @Peach_EN
Pegasus Airlines (44)0 3333003555 N/A @flymepegasus
Perimeter (1)8006658986 Reservations@Perimeter.ca @PerimeterAir
Petas.gr (30) 2109469299 petas@petas.gr petas_gr
Philippine Airlines (632) 777-5932 wecare@pal.com.ph @flyPAL
PIA (92) 21111786786 info@piac.aero @Official_PIA
PNG Air (675) 7373 7100 pngair@pngair.com.pg @PNGAir
Porter Airlines (1)888-619-8622 requests@flyporter.com @porterairlines
Qantas (44)208 600 4300 N/A @Qantas
Qatar Airways (44)0330 024 0125 support@qatarairways.com @qatarairways
Rail Europe (1)847-916-1028 N/A @raileurope
Royal Jordanian (44)020 7878 6333 LONTSRJ@RJ.COM @RoyalJordanian
Rutaca (58) 285 632 4465 N/A @RutacaAirlines
Ryanair (353) 0871 246 0000 N/A @Ryanair
S7 Airlines (8) 8007000707 N/A N/A
Safi Airways (971) 42951040 info@safiairways.aero @oursafiairways
SAS (44)8712267760 contacttoflysas@sasair.com @SAS
Scoot (61) 285201888 info@flyscoot.com @InsideScoot
Shaheen Air (92) 21 111 80 80 80 saiinfo@shaheenair.com @shaheenairline
Shenzhen Airlines (86) 755-953619 ecommerce@shenzhenair.com N/A
Silver Air Elba (41) 916001754 booking@silverairitalia.it N/A
Singapore Airlines (44)8448002380 uk_feedback@singaporeair.com.sg @SingaporeAir
Sky Airline (56) 2 3525600 reservas@skyairline.cl @SKYairline_CL
Sky Express (30) 2810 223800 sales@skyexpress.gr @skyexpressgr
Skymark Airlines (81) 3786-0283 N/A @FlySkyMark
Skytrans Airlines (61) 1300 759 872 info@skytrans.com.au N/A
Skywest (1) 435 634 3000 N/A @SkyWestAirlines
SkyWork (44) 8719776088 service@flyskywork.com @flyskywork
Smartfares (34) 911 876 707 customerservice@smartfares.com @FlySmartFares
Smart Wings (420) 220116686 helpdesk@smartwings.com N/A
Solaseed Air (81) 6-7637-8817 N/A N/A
Solomon Airlines (677) 36077 reservations@flysolomons.com @flysolomons
Sounds Air (64) 35203080 info@soundsair.com N/A
South African Airways (44)8443759680 SAAUK@flysaa.com @flysaa_care
South African Express (27) 11 978 1111 N/A @flySAexpress
Southall Travel (44)0208 843 4444 customercare@southalltravel.co.uk @Southall_travel
Southwest (1)8004359792 Feedback form @SouthWestAir
Sparrow Aviation (46) 771333000 kundtjanst@sparrow.se N/A
SpiceJet (91) 965 400 3333 custrelations@spicejet.com @flyspicejet
Spirit Airlines (1)8014012222 N/A @SpiritAirlines
Spring Airlines (86) 2195524 N/A N/A
Sprint Air (48) 222125577 tickets@sprintair.eu N/A
SriLankan Airlines (94) 117771979 reservations@srilankan.com @flysrilankan
Sriwijaya Air (62) 021-292 79 777 N/A @SriwijayaAir
Star Flyer (81) 356411489 N/A N/A
Sun Country Airlines (1)8003596786 N/A @suncountryair
Supersaver.ru (7) 4997056125 N/A N/A
Swiss (44)3456010956 N/A @FlySWISS
TAP (44)345 601 0932 email@tap.pt @taportugal
Thai Airways (44)020 7491 7953 reservations@thaiairways.co.uk @ThaiAirways
thetrainline.com (44)0871 244 1545 N/A @thetrainline
Thomson Airways (44)0203 451 2688 N/A @ThomsonHolidays
Tibet Airlines (86) 4008-0891-88 N/A N/A
Tickets.ru (7) 4957772572 info@tickets.ru N/A
Tiger Airways (65) 3157 6434 N/A @TigerAirSG
Tradewind Aviation (1)2032673305 charter@flytradewind.com @flytradewind
transavia (352) 27002728 N/A @transavia
Travel.com.au (61) 2 8228 1670 N/A @travelcomau
Travel2b (44)8700990972 N/A @travel2be
Travelbag (44)871 402 1644 onlinebookingsupport@travelbag.co.uk @Travelbag1979
TravelGenio (44)08700-990-971 N/A @travelgenio
Travelpack (44)0208 585 4040 flights@travelpack.com @travelpack
Traveltrolley (44)0208 843 4400 email@traveltrolley.co.uk @TravelTrolleyUK
Travelstart (44)0861 878 278 info@travelstart.com @travelstart
travelup (44)0118 956 6464 admin@travelup.co.uk @Travel_Up1
Tripair (44)2033182028 tripair@tripair.com @Tripair_com
Tripmoba (632) 830-8899 bookings@tripmoba.com @tripmobaPH
Tripsta (44) 203695 4992 N/A N/A
TUIfly (44) 020 7048 0143 servicecenter@tuifly.com @TUIflycom
Turkish Airlines (44) 020 7471 6666 N/A @TurkishAirlines
TWIN JET (33) 892 707 737 serviceclients@twinjet.net N/A
Ukraine International Airlines (38) 044 581-50-50 contact@flyuia.com @fly_uia
Umeaflyg (46) 090-222 88 support@umeaflyg.se N/A
United (1) 0845-607-6760 N/A @United
Up Airlines (972) 03-9771060 N/A N/A
Ural Airlines (7) 499 920-22-52 N/A N/A
Venezolana (58) 05018363965 N/A N/A
VietJet Air (84) 8 3551 6220 19001886@vietjetair.com @vietjetvietnam
Vietnam Airlines (84) 4 38320320 refund-online@vietnamairlines.com @VNAirlines
VIM Airlines (7) 499 271-0-333 info@vim-avia.com @vim_airlines
Virgin America (1) 650-762-7005 N/A @VirginAmerica
Virgin Atlantic (44) 344 874 7747 N/A @VirginAtlantic
Viva Aerobus (1) 8889359848 N/A @VivaAerobus
Vlucht24.nl (31) 0900-4433221 N/A N/A
Volaris 01 (55) 1102-8000 N/A @viajaVolaris
Volotea (34) 93 12 20 717 N/A @volotea
Vueling Airlines (44) 02035143971 N/A @vuelingclients
WestJet (44) 0-800-279-7072 N/A @westjet
Wideroe (47) 671 20 551 internetbooking@wias.no @FlyWideroe
Windrose (380) 44 498 77 77 N/A @7WAirlines
Wizz Air (44) 0911 752 2257 N/A @wizzair
WOW air (44) 0118 321 8384 wow@wow.is @wowairsupport
Yakutia Airlines (7) 4112 491 299 info@yakutia.aero N/A
Yamal Airlines (7) 3492240671 airway@yamal.aero N/A
             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

1 Yorum

Bir yanıt bırak
  1. Merhaba Sayin Deniz Percin,
    Bu e-mail adres telefon bilgilerinin kaynagini veya guncelligini merak etmiştim
    selamlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir