Oman Air Yeni Üniformalarını Tanıttı.

2018 yılında Türkiye ofisini açan Orta Doğu’nun parlayan ülkesi Umman Sultanlığı’nın milli havayolu olan Oman Air, yeni üniformalarını tanıttı.

Dün, Oman Air marka filmini Facebook sayfasından yayınlayan marka kartal gözü temasıyla üniformalarını yenilediğini açıkladı.

2018 Haziran ayından beri İstanbul’dan haftanın her günü Maskat’a direkt uçuş gerçekleştiren Oman Air, Türkiye pazarına fazlasıyla önem vermekte olup, operasyonlarını daha da büyütmeyi planlıyor.

Türk Hava Yolları’yla ortak uçuş anlaşmasının imzalanması ve iki ülke arasındaki iş hacminin giderek büyümesiyle Umman, her geçen gün daha popüler bir ülke olma yolunda ilerliyor.

OMAN AIR’DEN YENİ MOBİL UYGULAMA

Umman Sultanlı’ğının milli havayolu Oman Air, yenilemiş olduğu mobil uygulamasını yayınladı. Oman Air ile seyahat edecek olan yolcular, yenilenmiş uygulamayla birlikte rezervasyon görüntüleme, bilet değişiklik işlemi, Sindbad mil işlemleri, koltuk rezervasyonu gibi işlemlerini kolayca gerçekleştirebilecekler.

Oman Air’in merkezi olan Maskat Havalimanı’nda TAV Havalimanları bünyesinde olan TAV İşletme Hizmetleri 2017 yılından itibaren 10 yıllığına özel yolcu salonu işletmeciliğini almıştı.

BTA ise Maskat Havalimanı’nda 20 noktada yiyecek-içecek hizmetlerinde bulunuyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının kapı girişinde 30 güne kadar vize alma imkanı var. Vize ücreti 10 gün için  5 Umman Riyali, evisa hizmeti ile de TC vatandaşları vizelerini alabilmektedir.

Photo: Oman Air

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!