Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nice Côte d’Azur Havaalanı, Fransa’da Apple Haritalar’da detaylı terminal haritaları sunan ilk havaalanı oldu ve yıllık 14 milyon yolcuya havaalanında gezinirken yeni ve güçlü bir araç sağlamış oldu.

Yolcular, iPhone veya iPad’lerinde Apple Haritalar kullanarak, yakındaki restoranları, mağazaları, bagaj teslim noktalarını, güvenlik kontrol noktalarını ve tuvaletleri bulmak dahil olmak üzere uçuşlarından önce havaalanındaki yolculuklarını planlayabilirler.

Mekan içi konumlandırma, yolculara terminal içinde bulundukları yerin anında görünmesini sağlar ve bu da gitmeleri gereken bir sonraki yere ulaşmalarına yardımcı olur.

Apple Haritalar‘daki Nice Côte d’Azur Havaalanı Terminal Haritaları, açılan yeni mağazaların eklemesi de dahil olmak üzere doğruluk sağlamak için düzenli olarak güncellenecektir.

Nice Côte d’Azur Havaalanı Yönetim Kurulu Başkanı Dominique Thillaud; “Sadece Fransa’da bu canlı, çok dilli konum belirleme çözümünü yolcularımıza sunan ilk havaalanı olmaktan gurur duymuyoruz – aynı zamanda bağlantıdaki gezginler için giderek daha sorunsuz ve zahmetsiz bir dijital deneyim sunmanın şart olduğu konusunda da ikna olduk” dedi.

Bu yenilik, Nice Côte d’Azur Havaalanı’nın daha yumuşak bir yolcu deneyimi sunmak üzere daha geniş politikasının bir parçasını oluşturuyor. Seyahate çıkmadan önce, gezginler havaalanı web sitesini veya uygulamasını trafik kontrolü, kalkış terminallerini bulma, park yeri rezervasyonu (Tıkla ve Park et) ve güvenlik kontrol noktasına hızlı bir şekilde erişmek için kuyruğa girmeden geçiş satın alma gibi son dakika hazırlıkları için kullanabilirler. Ayrıca, uçağa binmeden önce terminallerin mağazalarından alışveriş yapabilir ve topladıkları puanları dönüşlerinde kullanabilirler.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz