Mutlaka Görmeniz Gereken En İlginç 5 Seyahat Rotası 0

Dünyamız, pek çok değişik güzelliklerle dolu. İlginç seyahat rotaları, muhteşem manzaralar, doğal ya da insan yapımı farklı güzellikler ve daha neler neler! Biz de sizler için keşfetmeniz gereken 5 ilginç seyahat rotasını belirlemeye çalıştık.

Kauai, Hawaii

Na-Pali-Coast-Trail

Şeker kamışı tarlaları arasında kanal sörfü yapabileceğiniz Kauai, Hawaii.

Green Lake, Hochschwab Dağları – Avusturya 

Green Lake, Hochschwab

Fotoğrafta gördüğünüz yer aslında bir trekking yolu. Yaz gelip dağdaki buzullar eridiğinde genişleyen ve Avusturya Hochschwab Dağları’nda konumlanan Green Lake sayesinde ilginç bir dalış deneyimi yaşamak mümkün.

Ik Kil Cenote, Chichén Itzá – Meksika

Görsel: @Olga Vlasenko
Görsel: @Olga Vlasenko

Meksika’daki  Chichén Itzá yakınlarında konumlanan Ik Kil Cenote’de yüzmek, ölmeden önce yaşanması gereken deneyimler arasında başı çekenlerden.

Hobbiton– Yeni Zelanda

Yüzüklerin efendisi ve Hobbit film seti için birtakım değişikliklere uğrayarak Hobbiton ismini alan kasaba, özellikle filmin takipçileri için popüler seyahat rotaları arasında.

Heaven’s Trail (Cennet Yolu) –  İrlanda

İrlanda’da her iki yılda bir 10-18 Haziran tarihleri arasında inanılmaz bir şekilde bir araya gelen bu yıldızlar, Heaven’s Trail (Cennet Yolu) olarak adlandırılıyor. Bu deneyimi yaşamak için her defasında binlerce turist, İrlanda’ya koşuyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe