Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Musafir.com, seyahat sitesi ile kurumsal müşterileri arasındaki ilişkiyi düzene sokmak için tasarlanmış son teknoloji ürünü bir kurumsal rezervasyon aracı tanıttı.

Bölgenin tek yurtiçi seyahat sağlayıcısı, 900’ün üzerinde kurumsal müşterisini, rakipsiz hizmet portföyüne yönelik bu genişleme ile yeni bir iş seyahati çağına taşımayı hedefliyor. İşletmeyi modernize etmek amacıyla, bu yeni çevrimiçi araç, gelişmiş seyahat politikaları, otomatik profiller, harcamaları kolay izleme ve kağıtsız onayları içerecek. Bu temel özelliklerin, gerçek zamanlı raporlar ve öngörüleri elde etme kabiliyeti ile birleştiğinde, müşteriler için% 20’ye kadar seyahat bütçesi tasarrufu sağlaması muhtemel.

Musafir.com CEO’su Sachin Gadoya; “Kurumsal seyahat cephesinde uçtan uca otomasyona büyük yatırımlar yaptık. Rezervasyon sürecinden raporlamaya, iş seyahatini sorunsuz bir deneyim haline getirmek için algoritmik makine öğreniminden yararlandık. Teknolojik olarak büyümeye devam ettikçe, coğrafi olarak da büyüyeceğiz. Orta Doğu ve Hindistan pazarlarına giderek genişliyoruz ve Güney Doğu Asya’da da kilit ekonomilere girmek için görüşmeler yapıyoruz” dedi.

Şirket geçtiğimiz günlerde, 2019 sonunda bir önceki yıla göre % 30 büyüme sağladıklarını ve 100.000’in üzerinde işlem gerçekleştirdiğini açıklamıştı.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz