Muğla’ya Giderken İlk Durağım Neresi Oldu? 0

Yolculuklar yorucu, masraflı ve çoğu zaman da vakit kısıtlılığından dolayı az rastlanır bir hal alsa da hayatımızda hep var olmuştur. Kim istemez ki farklı yerler görmeyi, farklı lezzetler tadıp yeni yerler keşfederken kendisini de bulmayı. Çok çalışan biri olarak tatil fırsatım olduğu her zaman şehir dışına çıkmak, yorucu anlardan uzaklaşmak istemişimdir hep ki her fırsatta bunu da yaparım.

Sıcak kumsallarda ayaklarınızın yandığını özlersiniz, sonra serin sulara atlamayı ya da güneşe bırakmak kendinizi. Tüm yılını bunların hayaliyle geçirerek yazı bekleyen benim gibiyseniz yaşamayı seviyorsunuz demektir. Bana göre yaşamak gezmek, görmek, yemek, içmekten ibaret. Bunlar için çalışıyorum bile diyebilirim.

Cennet ülkemizde bunları yaşamak için çok fırsatlar olduğu için gerçekten şanslı bir milletiz. Dört yanımız bin bir farklı güzelliklerle dolu ve yaşamamız için bizi bekliyor sanki. İşte bu düşüncelerle hep araştırmışımdır. ‘Bu tatilde nereye gitsem nerede yüzsem ya da nereleri görsem?’ diyerek. Hiçbir güzelliği kaçırmamam gerek düşüncesiyle yaptığım araştırmalarda hiç aklımda olmadan bloğundan ulaştığım bir site ile tanıştım. Blogu olan gezmek -görmek için alternatifler sunan kaç bilet satış portalı vardır diye soracak olursanız. Bir tane var o da Govego.

muğla

Ucuz Biletler ile Seyahatlere Servet Harcamayın!

Benim gibi her fırsatı değerlendiren gezginler için ucuz otobüs bileti bulmak bir uzmanlık haline geldi. Bir blogla karşılaştığım en ucuz biletleri bulabileceğim bu siteyi nasıl kaçırdığımı anlamış değilim bu yüzden. Govego’nun %30 indirimli fırsatlarını gördüğümde yeni bilet alma meskenimin burası olması gerektiğine karar verdim. Yaz gelmişken, bende artık denize girme hasretiyle yanıp tutuşurken bloğundan okuduğum bir yazıyla karar verdim Muğla’ya gitmeye bir hafta sonu için. %30 indirimi de görünce daha da heyecanla başladım biletimi almaya Govego’dan.

Nereden – nereye arama çubuğuna girdim Kayseri – Muğla rotasını bana en uygun tarihi de girerek başladım aramaya biletimi. Farklı firmalar, farklı satış fiyatlarının açık bir şekilde görüldüğü sayfada en pahalısından, en ucuzuna bütün firmaların araç özellikleriyle gerçekleştirdiği seferler sıralandı sayfada. Hemen kendime en ekonomik ve en uygun seferli bileti satın aldım. Dakikalar içinde ucuz bilet arama, bulma ve satın alma derdinden kurtulmuştum. govego.com ile Metro Turizm, Varan Turizm, Ulusoy Turizm ve Nilüfer Turizm gibi seçkin firmaların yayında onlarca otobüs firmasının fiyatları tek bir sorgulamada önünüze geliyor.  Bineceğiniz otobüs firması hakkında merak ettiğiniz her şey de mevcut Govego’da. Bir seyahat bileti alma sırasında merak ettiğiniz, ihtiyaç duyduğunuz her şey tek tıkla sizlerin emrinde sanki.

En Ucuz Biletim Govego ile Dakikalar İçinde Cebimde!

Govego’dan aldığınız indirim kuponlu biletlerin satışı yapılan seyahat firmalarından bile daha uygun olduğunu fark ettiğinizde bu siteye olan ilginiz daha da artacaktır. Android uygulamasıyla daha fazla elinizin altında olacak olan Govego, sizlere online bilet almanın en güvenli, en kolay ve en ucuz halini sunuyor. Bilet almak bile bu kadar zevkli ve kolay hale gelmişken daha sık yolculuklar edeceğim. Artık tatilleri uzakta düşünmüyorum ve sürekli takipte kalarak indirimlerinden daha fazla faydalanıp, daha çok seyahat etmeyi planlıyorum. Beni Muğla’ya bu kadar kolay ve güvenilir ulaştıran Govego ile tanışmanızda fayda var. Eğer amacınız daha fazla gezmek, daha fazla görmek ve yaşamak ise bu tarz kolaylıkları kaçırmamalısınız. Muğla’nın maviliğinde kendimi hayal ederken artık biletim cebimde hem de en ucuz haliyle!

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe