Monocle, Amsterdam Seyahat Rehberi

Monocle’ın yeni Amsterdam şehir rehberi ile ayrıcalıklı seyahat edin.

Küresel meseleler, iş, kültür ve tasarım gibi çeşitli konularla ilgilenerek bir dergiden daha fazlası olan Monocle, seyahat rehberi serisine bir yenisini ekledi- The Monocle Guide, Amsterdam.

Bu rehber, kentlerin görülecek ve keşfedilecek yerlerinin yanı sıra yeme-içme, alışveriş konusunda en iyi noktalarını da ortaya çıkarıyor. Ayrıca Monocle seyahat rehberleri kendisini benzersiz kılan detaylı mimari ve tasarım sayfalarını da önemli bir özellik olarak içeriyor. Sahip olunması gereken Hollandalı tasarımlar arasında Travelteq’in seyahat kalitenizi yükseltmek için tasarlanmış konyak rengi deri ikonik bavulları da bulunuyor.

Kitap şu an online olarak Monocle web sayfasında ve kitap meraklılarının şekerci dükkanı olarak da bilinen Amsterdam Mendo Bookstore mağazasında satışta, ki Mendo’da satılan kitaplar görsel güzellik ve ilhamla eş anlamlıdır.

“Liberalizmin ve çeşitliliğin bu temel biçimi kendisini sürekli yeniden keşfediyor ve ilk yolcuların yanı sıra uzun süreli ziyaretçileri şaşırtma konusunda başarısız olmayacak”. Monocle şehir rehberinde ifade edilen bu cümleler yaratıcılık ve akıllı tasarıma değer veren ısrarcı yaklaşımı yansıtıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!