Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Momondo Seyahat Blog Ödülleri Başlıyor

Türkiye’nin en önemli 4 bloggeri tarafından kurulan Seyahat Blogları Topluluğu, geçtiğimiz yıl Uzakrota.com ekibi tarafından seçilen “Türkiye’nin En İyi Seyahat Blogları” organizasyonunu bu sene Momondo ile güçlerini birleştirerek bir çıta üste taşıyor. Bu yıl 15-28 Temmuz tarihleri arasında yapılacak oylama sonucunda ilk 10 blog belirlenecek, Cem POLATOĞLU, Tijen INALTONG, Arman ACAR, Orkun ETİ, Ezel URUL, Hüsnü TAVLAŞ, Mert ÖDEMİŞ, Tuğçe YILMAZ, Emel IŞITAN, Tolga CANDUR gibi yazar, gezgin ve internet sektörünün en tanınmış bloggerleri tarafından seçilen 10 blog içinden ilk 3 belirlenerek Momondo‘nun onlar için belirlemiş olduğu birbirinden güzel ödüller sahiplerini bulacak. Etkinliğe SeyahatBloglari.com üzerinden ulaşarak oy verebilir ve etkinlik sonrası yapılacak oylama ile IPAD  kazanabilirsiniz.

Momondo Nedir?

Momondo seyahatinizi planlarken yararlanabileceğiniz ücretsiz servisleri bulabileceğiniz bir seyahat arama motoru ve New York Times, CNN, CBS, Daily Telegraph, Frommers gibi sektörde öncü bir çok kurum tarafından tavsiye edilen bir seyahat sitesidir. Momondo ne bir seyahat acentası, ne bir havayolu şirketi, ne de bir rezervasyon portalıdır. Aynen siz uçuşları ararken yaptığınız gibi, web üzerindeki fiyatları arayıp size en uygun sonuçları gösterir. Aradaki fark ise robotlarımızın aynı anda yüzlerce siteyi araması ve saniyeler içinde size en uygun sonuçları listelemesidir.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2288 posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir