momondo Seyahat Aşığı Blog Yazarlarını Ödüllendiriyor 0

Türkiye’nin en iyi seyahat blog yazarlarını momondo ile birlikte ödüllendir!

02 Blog Awards_FB-post

Türkiye’nin en kapsamlı seyahat arama sitesi momondo’nun en iyi seyahat blog yazarını seçmek için düzenlediği momondo Seyahat Blog Ödülleri yarışması büyük ilgi gördü. Yüzden fazla başvuru alınan yarışmada seçilen 48 aday arasından üç favori blog yazarın için oy kullanabilir ve harika bir iPad kazanma şansı yakalayabilirsin.

Sonuçların 30 Haziran 2014’te momondo.com.tr’de açıklanacağı yarışmada birinci olan blog yazarı Barselona tatili, ikinici 1000 TL değerinde uçak bileti, üçüncü ise 500 TL değerinde uçak bileti kazanacak, ayrıca 4-5-6. olan yarışmacılar adMingle ’dan 1000TL.lik reklam kredisi, 7-8-9-10. olan yarışmacılar Pagegy.com ’dan 1 yıllık eticaret sitesi kredisi kazanacaklar. Oy kullandıktan sonra momondo haber bültenine kayıt olup, yarışma sorusuna en yaratıcı cevabı veren bir kişi ise harika bir iPad sahibi olacak.

Yarışma süresince @momondo_tr Twitter hesabı üzerinden #momondoBlogÖdülleri hastagi ile yarışma heyecanına ortak olabileceğini unutma!

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.