Microsoft Bing Maps Koronavirüs Haritası Yayınladı 0

Dünya geneline yayılan koronavirüs vakalarının sayısı Türkiye’de de artıyor. İtalya başta olmak üzere Avrupa’da hayatı durma noktasına getiren ve binlerce kişinin ölümüne sebep olan virüsün yayılmasının ardından Microsoft Bing Koronavirüs için harita yayınladı.

Bu haritadan herhangi bir ülkeye tıkladığınızda koronavirüs ile ilgili son bilgileri bulabileceğiniz gibi, vaka sayısı, tedavi edilen hasta adedi, ölümcül vakalar ve konu ile ilgili çeşitli haberleri de hızlıca öğrenebilme şansınız bulunuyor.

Haritada yer alan bilgiler Dünya Sağlık Örgütü (WHO), ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi (CDC) ve Avrupa Hastalık Önleme ve Kontrol Merkezi (ECDC) gibi kaynaklardan elde ediliyor.

Microsoft Bing arama motoru üzerinden kolayca ulaşılabilen harita sürekli güncelleniyor ve dünyadaki her ülke için güncel enfeksiyon istatistiklerini gösteriyor. Paylaşılan haritaya buradan ulaşabilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.