Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

New York, bütün sanat severler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yer! Tek bir seferde New York’un bütün harika sanat galerilerini ve müzelerini ziyaret etmeniz mümkün olmayabilir, bu yüzden, Manhattan’da bulunan ücretsiz sanat galerilerinden ilk listemi oluşturdum.

  1. Agora Gallery

1

Agora Sanat Galerisi, New York’un sanat merkezi olan Chelsea’nin tam kalbinde yer almaktadır. Agora’nın 2.438,4 metrelik alanı, dönüşümlü bir takvimle yetenekli sanatçıların sergilerine ev sahipliği yapmakta ve bu sanatçılar ile dünyanın her yerindeki sanat koleksiyoncuları ve sanat tüccarları arasında bağ kurmaktadır.

  1. Ana Cristea Gallery

Sanat merkezi olan Chelsea’de yer alan modern sanat galerisidir; yeni ve henüz bilinmeyen sanatçılar ve Doğu Avrupa’dan sanat üzerine yoğunlaşmıştır.

  1. Bosi Contemporary

Bu sanat galerisi, kendilerinene mahsus estetik anlatımları ve büyüleyici vizyonları ile seçilmiş, yeni sanatçıların ve iyice anlaşılmış sanatçıların parçalarını sergilemekte ve birleştirmektedir

  1. Claire Oliver

2

Claire Oliver Sanat Galerisi, kendini uzun zamandır uluslararası önemli sanatçıların kariyerlerini genişletmeye, büyüleyici ve önemli projelerini desteklemeye adamıştır.

  1. Clic Gallery & Bookstore

Clic sergi eserleri yeni ve anlaşılmış fotoğrafçılara yer vermektedir, ayrıca düzenli olarak kitap imza günlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz