Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

MakeMyTrip, Hintli turistlere uluslararası destinasyonlarda yerel deneyimler için seçenekler sunmak üzere seyahat platformu devi TripAdvisor ile bir anlaşma imzaladı.

Şirket, dünyayı keşfetmek isteyen gezginlerin artık MakeMyTrip’in ‘deneyimler ve etkinlikler’ bölümünü ziyaret ettiklerinde seçim yapabilecekleri 250.000’den fazla rezervasyonlu tur ve etkinliğe sahip olacaklarını söyledi.

MakeMyTrip İşletme Müdürü Deepak Tuli, “Platformumuzda TripAdvisor ile uluslararası deneyimlerin yaygınlaşması ile, Hintli gezginleri yurtdışına seyahat ederken daha fazla seçenekle güçlendirebileceğimize eminiz” dedi.

Şirket, anlaşmaya ilişkin hiçbir finansal bilgi paylaşmadı.

Hindistan TripAdvisor Ülke Müdürü Nikhil Ganju ise; “Dünyanın en büyük turlar, turistik yerler ve deneyimler sağlayıcısı olarak, bütçeniz, ilgi alanlarınız veya destinasyonunuz ne olursa olsun, Hintli gezginlerin dünyayı keşfetmelerine yardımcı olmak için Çevrimiçi Seyahat Acentesi ile ortaklık kurmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Açıklamaya göre, MakeMyTrip, denizaşırı ülkelere giden 25 milyon Hintli yolcunun erişimini en üst seviyeye çıkarmayı ve geniş bir destinasyon deneyimi yelpazesiyle seyahatlerinin tamamını geliştirmeye yardımcı olmayı hedefliyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz