Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lufthansa Innovation Hub tarafından geliştirilen havayolu genelindeki çevrimiçi check-in asistanı olan AirlineCheckins, artık Wi-Fi erişimi de dahil olmak üzere çeşitli yeni özellikler sunuyor.

Bugün, 132 ülkeden 40.000’den fazla kayıtlı kullanıcı, AirlineCheckins aracılığıyla dünya çapında 220’den fazla havayolunda otomatik olarak check-in yapabilir. Bireysel oturma tercihleri, eşlik edilen yolcular ve sık uçuş programına üyelik detayları dikkate alınıyor. Hizmet, çevrimiçi check-in sunan tüm havayolları için veriliyor. Bir kişi AirlineCheckins’e ücretsiz kaydolduktan sonra, manuel check-in yapma konusunda endişe etmesi gerekmiyor.

Haziran ayında iOS ve Android cihazlar için bir uygulamanın başlatılmasının ardından, AirlineCheckins, sık seyahat edenler için daha kapsamlı bir seyahat hizmeti sağlıyor.

Lufthansa Innovation Hub‘daki Girişim Geliştirme ve Proje Yöneticisi Kristian Weymar;” Check-in sık iş seyahatinde olanlara ulaşmamız için açık bir ağ geçidiydi. Şimdi bu sorunu çözdüğümüz için ürün yelpazemizi seyahat zinciri boyunca sistematik olarak genişletiyoruz. İlk başta, havada sınırsız bağlantı ve havaalanı salonlarına durumdan bağımsız erişim gibi seyahat süresinin daha verimli kullanılması üzerinde durulacak” dedi.

2500’den fazla kayıtlı kullanıcının geri bildirimlerine dayanarak, AirlineCheckins’in şimdi üç farklı versiyonu mevcut.

AirlineCheckins Free, her zamanki check-in hizmetini içeriyor ve ücretsiz. Kayıtlı kullanıcılar için otomatik olarak check-in yapılıyor.

AirlineCheckins Basic, sınırsız sayıda otomatik check-in ve gerçek zamanlı uçuş bilgileri ve güncellemeleri içeriyor. Paket üç ay boyunca 4,99 € tutuyor ve sürenin sonunda otomatik olarak sona eriyor.

Sınırsız sayıda check-in ve gerçek zamanlı uçuş bilgisine ek olarak, üçüncü seçenek olan AirlineCheckins Plus, iki ek değer içerir. İlk olarak, kullanıcılar Air France, Eurowings, KLM, Lufthansa, SWISS ve American Airlines dahil dünya genelinde 36 havayolunun yanı sıra dünya çapında 42 milyon Wi-Fi etkin noktasında sınırsız Wi-Fi erişimine sahip. Bu, iPass ile kurulan bir ortaklık tarafından sağlandı. Bir müşteri bir Plus paketini seçip ödedikten sonra, iPass uygulaması aracılığıyla Wi-Fi ağlarına uçmak için kullanabilecekleri bir kullanıcı adı ve otomatik olarak oluşturulan şifre ile bir onay e-postası alacaklardır. Alternatif olarak, mevcut iPass kimlik bilgilerini kullanabilirler.

İkincisi, Plus kullanıcıları, dünyanın en yoğun havalimanlarında yer alan 370’den fazla lounge alanına girişte% 20’ye varan indirim kazanacak. Salonlar, bağlı sık seyahat programları için üyelikten veya durumdan bağımsız olarak kullanılabilir.

AirlineCheckins Plus seçeneği toplam üç ay için 29,99 € tutarındadır ve otomatik olarak sona erer. İlk aşamada, kullanılabilirlik 2.222 kullanıcı ile sınırlı olacaktır. Herhangi bir değişiklik yapma veya paketleri test aşamasının ötesinde sürdürme kararı tamamen kullanıcı geri bildirimlerine bağlı olacaktır.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz