Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Low-cost seyahat şirketi Hostelsclub ve ESN Turkey’in başlattığı kampanya ile Erasmus öğrencileri seyahat ederken konaklama rezervasyon ücreti ödemiyor ve %30’a varan indirimlerle geziyor.

Ucuz konaklama rezervasyon şirketi Hostelsclub.com, her yıl olduğu gibi bu yıl da Avrupa’dan Türkiye’ye gelen Erasmus öğrencilerinin daha uygun fiyatlara Türkiye’yi keşfetmesini sağlıyor. Normalde 10 euro’ya sağlanan Free Membership Card’a ESN üyesi öğrenciler, bağlı olduğu üniversite ESN kulübünden ücretsiz sahip olacaklar. Böylece, hostellerde, otellerde ve pansiyonlarda %30’a kadar indirimle düşük bütçeyle seyahat edebilecekler.

Hostelsclub.com Free Membership Card ayrıca, Erasmus öğrencilerine birçok avantaj sağlıyor. Üyeler rezervasyon ücreti ödemiyor, hostellerde ve otellerde %30’a kadar indirim kazanıyor, 5 konaklamadan sonra Venedik’te haftasonu konaklaması kazanıyor ve her konaklama yorumuna 2 euro kredi kazanıyorlar.

Kampanya Eylül 2019’dan başlayarak Ağustos 2020’ye kadar devam edecek ve yurtdışına giden Erasmus öğrencileri de ESN Turkey aracılığıyla kampanyadan faydalanabilecek. Ayrıca, Free Membership Card’ın son kullanma tarihi yoktur, ömür boyu Hostelsclub’ın ayrıcalıklı dünyasından faydalanmayı garanti eder.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz