Low Cost Seyahat Şirketi Hostelsclub ve ESN Turkey’den Erasmus Öğrencileri için Kampanya 0

Low-cost seyahat şirketi Hostelsclub ve ESN Turkey’in başlattığı kampanya ile Erasmus öğrencileri seyahat ederken konaklama rezervasyon ücreti ödemiyor ve %30’a varan indirimlerle geziyor.

Ucuz konaklama rezervasyon şirketi Hostelsclub.com, her yıl olduğu gibi bu yıl da Avrupa’dan Türkiye’ye gelen Erasmus öğrencilerinin daha uygun fiyatlara Türkiye’yi keşfetmesini sağlıyor. Normalde 10 euro’ya sağlanan Free Membership Card’a ESN üyesi öğrenciler, bağlı olduğu üniversite ESN kulübünden ücretsiz sahip olacaklar. Böylece, hostellerde, otellerde ve pansiyonlarda %30’a kadar indirimle düşük bütçeyle seyahat edebilecekler.

Hostelsclub.com Free Membership Card ayrıca, Erasmus öğrencilerine birçok avantaj sağlıyor. Üyeler rezervasyon ücreti ödemiyor, hostellerde ve otellerde %30’a kadar indirim kazanıyor, 5 konaklamadan sonra Venedik’te haftasonu konaklaması kazanıyor ve her konaklama yorumuna 2 euro kredi kazanıyorlar.

Kampanya Eylül 2019’dan başlayarak Ağustos 2020’ye kadar devam edecek ve yurtdışına giden Erasmus öğrencileri de ESN Turkey aracılığıyla kampanyadan faydalanabilecek. Ayrıca, Free Membership Card’ın son kullanma tarihi yoktur, ömür boyu Hostelsclub’ın ayrıcalıklı dünyasından faydalanmayı garanti eder.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.