Looking4Parking.com, Japonya’ya Açılıyor 0

Havayolu otopark hizmetleri fiyat karşılaştırma web sitesi Looking4Parking.com, Japonya’daki operatörlerle ortaklıklar kurduğunu duyurdu. Birleşik Krallık merkezli şirket, Tokyo ve Osaka’daki alanlar dahil olmak üzere, Asya ülkesinde yürürlükte olan altı anlaşması bulunuyor.

Dünyanın dört bir yanındaki havalimanı otoparklarının fiyatlarını karşılaştıran Looking4Parking.com; Tokyo Haneda, Tokyo Narita, Osaka, Fukuoka, Nagoya ve Yeni Chitose’deki havalimanı araç otoparkı sahipleriyle kurulan bu yeni ortaklıkların, şirketin Japonya’ya açılma hamlesini harekete geçireceğini belirtiyor.

Şirketin internet sitesi Japonca olarak da kullanıma sunulacak ve Japonya’daki müşterilere Jetstar Airlines’ın rezervasyon sisteminden havalimanı otopark hizmeti sunmak için şirket ile ortaklık kurulmuş bulunuyor. Looking4Parking.com yetkilileri, sitenin Japonya’daki ilk havalimanı otopark karşılaştırma ve rezervasyon sitesi oalcağını belirtiyor.

İdari direktör Martin Mansell, bu hamleye ilişkin açıklamalarda bulundu: “Japonya pazarına giriş, global çapta büyüme çalışmalarımızın bir diğer adımını oluşturuyor. Ülkenin altı ana havalimanındaki operatörlerle ortaklık kurarak, pazarın büyük bir kısmıyla etkileşime geçiyoruz ve Looking4Parking.com’u Japonya’daki havalimanlarını kullanan yıllık 280 milyon yolcuya sunarak bölgede yeni ortaklıklar kurma umudunu taşıyoruz.”

Looking4Parking.com, halihazırda Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, ABD, İtalya, Kanada, Güney Afrika, Avustralya ve Yeni Zelanda’da hizmet veriyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.