LG ve Marriott Misafir Deneyiminde Devrim Yarattı 0

LG Electronics USA Business Solutions ve McCormick Place’de bulunan yepyeni Marriott Marquis Chicago, özellikle otel odaları için tasarlanan ticari sınıf LG OLED TV’lerin ilk kurulumunu yapmak üzere bir araya geldi.

Bu çok ince 55 ve 65 inçlik klas TV’lerle birlikte, LG endüstri lideri otel TV teknolojileriyle ilk kez, mükemmel siyahlar, yoğun renkler ve sonsuz kontrastı yansıtan OLED’nin çarpıcı görüntü kalitesini bir araya getiriyor.

Yeni Marriott Marquis Chicago, McCormick Meydanı bölgesinin yakınında bulunan 40 katlı bir bina. Modern ve minimalist tema, şık LG OLED TV’lerin bulunduğu lüks süitler de dahil olmak üzere tesis geneline taşınıyor. Bu ekranlar, LG’nin ödüllü OLED tüketici TV’lerinin benzersiz görüntü kalitesine sahip OLED ticari ekran ailesini daha da genişletiyor.

LG Electronics USA Business Solutions Başkan Yardımcısı Michael Kosla’ya göre, otel odaları ve halka açık alanlar için LG OLED ekranları, rakipsiz bir misafir deneyimi sunan yaratıcı, sürükleyici yüksek kaliteli çözümler arayan birinci sınıf otelcilere hitap ediyor.

Kosla; “LG OLED otel televizyonları, günümüzün en seçkin iş ve tatil amaçlı gezginleri üzerinde kalıcı bir izlenim vaat ederek, günümüzün en iyi görüntü kalitesini sunarak konaklama endüstrisinde devrim yaratıyor. Ticari LG OLED teknolojileri, otelcilere, otel genelinde lüks süitlerden ortak alanlara ve mümkün olmadığı düşünülen alanlar kadar misafirlere ulaşma ve etkileşim kurma imkanı sağlıyor. Bu, otel misafirleri için gerçekten de yeni nesil bir TV teknolojisi“ dedi.

Tamamen yeni bir ekran kategorisinde bulunan OLED, LCD / LED TV’lerde her şeyden farklı olarak, geniş görüş açılarında bile sonsuz kontrasta ve inanılmaz renklere huşu uyandıran bir görüntü sunmak için devrim niteliğinde bir teknoloji sunuyor. OLED teknolojisinin her bir pikseli açmayı ya da tamamen kapatmayı sağlayan benzersiz özelliği sayesinde, LG OLED TV’ler, parlak nesneler doğrudan koyu, karanlık alanların yakınında olsa bile kusursuz siyahlar üretiyor ve kusursuz bir şekilde canlı renkler ve zengin gölge detayları sunuyor (LCD TV’lerdeki hale etkisinin aksine).

Otel Odalarında “Büyülenmiş” Misafirler

55 ve 65 inçlik sınıflar (sırasıyla 54.6 ve 64.5 inç ölçülerinde çapraz olarak ölçülmüştür) LG OLED otel TV’leri, “benzersiz ve göz kamaştırıcı bir misafir odası eğlencesi deneyimi” için sadece OLED teknolojisiyle mümkün olan tamamen benzersiz bir estetik ve görüntü kalitesini bir araya getirmektedir diyor Kosla.

En iyi renk ve tonlama ayrıntılarını sunmasının yanı sıra, OLED’in benzersiz görüntü kalitesi geniş görüş açılarından bile korunuyor. Bu sayede misafirler, TV’nin rengini ve berraklığını odadaki herhangi bir koltuktan takdir edebilirler. LG’nin OLED otel TV’lerinde, 4K olmayan içeriklerein ekranlarda bulunan 8 milyon artı pikselden faydalanmasına olanak veren güçlü 4K geliştirme özelliği de bulunuyor.

LG OLED otel televizyonları Pro özelliği: Idiom dijital haklar yönetim sistemi, LG’nin Pro: Centric® interaktif TV platformu ve yerleştirilmiş bir b-LAN özelliği bulunuyor. LG OLED otel TV’leri, LG’nin genişletilmiş içerik seçenekleri (yayın TV, akış hizmetleri ve harici cihazlar dahil) arasında kolay ve hızlı bir şekilde arama yapma ve geçiş yapma imkanı sunan en yeni webOS 3.0 Akıllı TV Platformunu da sunuyor.

Süitler ve kulüpleri 45 adet LG OLED otel televizyonları (55 ve 65 inçlik modeller) ile tamamlayan McCormick Place’deki Marriott Marquis Chicago, 1.300’den fazla LG Hotel TV’ye sahiptir.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.