Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dünyanın önde gelen otel zinciri Leading Hotels of the World, üyelerine özel teklifleri genişletmek üzere Leaders Club ödüllerini güncelledi.

Zincirin en sadık üyeleriyle işbirliği içinde oluşturulan ek özellikler, tesislerde ödül olarak sunulan deneyimlerin yanı sıra varış öncesi yükseltmeler ve ücretsiz gecelemeler için daha fazla kullanılabilir puan sistemi ile benzersiz otellere odaklanıyor.

Harcanan her 1 dolar için, üyeler bir puan kazanıyor, ücretsiz bir geceleme ise 4,000 puan. Yıllık üyelik ücreti ise 150$’dan 175$’a yükseldi.

Leading Hotels of the World Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Direktörü Shannon Knap bir basın açıklamasında; “Herhangi bir Leading Hotel’ine yaptıkları bir ziyarette üyelerimiz, üyelikleri ile tanınarak daha fazla sadakatle daha zengin ödüller kazanabilirler. Özel olarak kutlanacak olan bu yeni programın lansmanı için heyecan duyuyoruz ve üyelerimizi nadir bir yol seçtikleri için ödüllendiriyoruz” dedi.

Yükseltmeler ve elit statü büyük zincirlerde oldukça yaygın olduğundan, butik otellere ve aynı zamanda puan sistemine odaklanan bu yenilikle müşteriler için sadakat ve üyeliğin daha anlamlı hale getirilmesi için çaba gösteriliyor.

Leaders Club kullanıcıları yüksek dereceli üyelik olan Leaders Club Sterling’e erişmek için ise daha fazla ödeme yapamıyorlar; bunun için 5.000 puana ulaşmaları gerekiyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz