Kuzey Işıkları’nı görmek için İzlanda’ya seyahat Kazan! 0

win-a-trip-to-iceland-to-see-the-northern-lights-01-760x472

İki kişilik seyahat kazanma şansını yakalayıp Kuzey Işıkları’nı bizzat görmek için momondo’nun yeni ‘Kuzey Işıkları’nın Peşinde’ oyununu oyna!

Şimdi yarışmaya katıl >>>

Dünyanın en büyük gösterilerinden birini arıyorsan doğru yere geldin.

İki şanslı gezgine Kuzey Işıkları’nın nadir yeşil pırıltısını görmek için İzlanda’ya seyahat kazanma şansı sunuyoruz. Başını yukarı kaldır ve dünyanın sunduğu en özel şeylerden birine tanık ol.

Ancak seni bu semavi ışıkların peşine göndermeden önce, yeni ‘Kuzey Işıkları’nın Peşinde’ oyunumuzda momondo halkalarını bulman ve şu soruya cevap vermen gerekiyor: ‘İzlanda’ya biraz önce iniş yaptın. Yapacağın ilk şey ne olurdu?’

Unutma, yanlış cevap diye bir şey yok ve yarışmayı en yaratıcı başvuru kazanacak.

Otel harcamaları için 1.500 € daha kazanmak ister misin? Yarışmayı ve puanını Facebook’taki arkadaşların ve akrabalarınla paylaşırsan, yarışmayı kazandığın takdirde dilediğin konaklama seçeneği için kullanılacak bonus ikramiyeyi de elde edeceksin.

Ya sonra? Tek yapman gereken oyunu oynamak ve momondo halkalarını bulmak. 2. seviyeyi de oynayarak, hangi Kuzey Kutbu hayvanı ile özdeşleştiğini öğrenebilirsin!

Yarışma ne kadar sürecek?

‘Kuzey Işıkları’nın Peşinde’ yarışmasına 20 Kasım 2014 ila 30 Ocak 2015 öğlen 12:00 (Orta Avrupa Zaman Dilimi) arasında momondo web sitesinden veya Facebook sayfasından katılabilirsin.

Kazanırsam… arkadaşımı veya ailemden birini İzlanda’ya yanımda götürebilir miyim?

Evet! Birlikte seyahat etmeniz ve gerekli seyahat belgelerine sahip olmanız koşuluyla ödülünü bir konuğunla paylaşabilirsin. Katılmak için 18 yaşından büyük olman gerekiyor ama yanında getireceğin kişi için bir yaş sınırı bulunmuyor.

 

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.