Kültür Bakanlığı, Türkiye’nin Yurtdışındaki Tanıtımı için Ogilvy İstanbul ile Anlaştı. 0

Etstur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy’un Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanı olmasından sonra ivme kazanan Türkiye turizminin yurtdışındaki iletişim faaliyetlerini Ogilvy İstanbul yürütmeye başlayacak.

Pazarlama dahisi David Ogilvy tarafından 1948’de kurulan ve 83 ülkede 132 ofisi ile global ajansların başında gelen marka Türkiye turizm markasının halkla ilişkiler ve tanıtım görevini yeni dönemde üstlenecek.

Bu önemli görevi üstlenmekten büyük onur duyduklarını dile getiren Ogilvy İstanbul CEO’su Emine Çubukçu, “Hem global pazarda hem de ülkemizde biriktirdiğimiz bilgi, beceri ve deneyimimizi ülkemizin turizm hedeflerini yakalaması için kullanacağız. Tüm yetkinliklerimizle  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığımızın gösterdiği hedefe yürüyecek, Ogilvy İstanbul ekibi olarak aklımızı ve kalbimizi ülkemizin dünyadaki turizm tanıtımı için seferber edeceğiz” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.