Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Uçmak inanılmaz stresli olabilir, özellikle de gecikmeler, iptaller ve havayolu şirketlerinden yardım almak için yarışan insanların oluşturduğu uzun kuyrukların ortaya çıkmasıyla birleştiğinde…

Hollandalı havayolu KLM, uçuş deneyimini çok daha kolay hale getirmek için yolcuların uygulama üzerinden daha fazlasını yapmasına yardımcı oluyor.

Uygulama, kullanıcıların telefonda beklemekten ziyade iptal edilen bir uçuşu telefonlarından tekrar rezerve etmeleri de dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik sunmaktadır.

Uygulama ayrıca müşterilerin ciddi bir gecikme olduğunda atıştırmalık veya yemek kuponu talep etmelerini de sağlar. Yolcuların nereye gittiğini ve KLM‘yi ne sıklıkla kullandıklarını takip eden ve bu verileri sosyal medyada doğrudan paylaşmaya olanak sağlayan yeni bir özelliği de var.

KLM, akıllı telefonlar, tabletler ve hatta akıllı saatler için bu uygulamayı sunarak tüketicilere optimum rahatlık sağlar. Bu uygulama sadece telaşlı uçuş sürecini kolaylaştırmıyor; fakat aynı aynı zamanda uçuş öncesi deneyim öğelerini kendi zamanları içerisinde hızlandırmaları için yolculara daha fazla fırsat sağlıyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz