Kişiden Kişiye Araç Kiralama Platformu Garajyeri’nden Şoförlü ve Aylık Araç Kiralama Hizmeti 0

Türkiye’de paylaşım ekonomisi alanında hizmet veren kişiden kişiye araç kiralama platformu Garajyeri.comgünün yüzde 95’inde boş duran kişisel araçların, ihtiyaç duyan kişiler tarafından kullanılmasının yolunu açıyor.

Garajyeri araç̧ sahiplerine ekstra gelir sağlarken, saatlik ve günlük, hatta uzun dönem araç̧ kiralamak isteyenlere de ekonomik bir seçenek vadediyor. Üstelik, anlık ihtiyaçlardan hareket edecek kullanıcıları için, android ve ios mobil uygulamalarıyla lokasyon tabanlı bir çözüm sunuyor.

Bireylere ve şirketlere taahhütsüz Aylık araç kiralama özelliği ve Türkiye açılımı

Geçtiğimiz aylarda verdiği kişiden kişiye araç kiralama hizmetini tüm Türkiye için aktif hale getiren Garajyeri, kullanıcılarına günlük, saatlik kiralamaların yanı sıra uzun dönem kiralama hizmeti de sağlıyor. Böylelikle uzun dönem araç ihtiyacı olan kişiler, Garajyeri uygulaması ya da internet sitesi üzerinden kolaylıkla ihtiyacına en uygun aracı kiralayabiliyor.

Garajyeri’nde artık ihtiyacınız olduğu an kolayca şoförlü araç kiralayabilirsiniz

Garajyeri 2016 ve 2017 yılları arasında 10 kat büyüme ile kullanıcılarına 1.5 milyon TL ek gelir sağladı. Şu an için 700 aktif araç ile hizmet vermeye devam eden Garajyeri devreye soktuğu şoförlü kiralama hizmeti sayesinde kullanıcılarının özel günlerinde, iş seyahatlerinde, gezi organizasyonlarında da yolculuklarını kolaylaştırıyor.  İhtiyacınıza en uygun aracı seçerek şoförlü araç kiralama hizmetinden kolayca faydalanabilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe