Key Travel Küresel Genişlemeye Yardımcı Olmak İçin Amadeus Ortaklığını Yeniliyor 0

Key Travel Amadeus’la olan teknoloji ortaklığını beş yıllığına daha yeniledi.

Seyahat yönetim şirketi akademik ve insani yardım sektörlerde uzmanlaşıyor ve uluslararası genişlemesine devam ediyor. Şirketin başkanı Saad Hammad “Beş yılı aşkın süredir Key Travel sektöre  yeni ve yenilikçi çözümler getirmek için Amadeus ekibiyle el ele çalışmıştır. Biz piyasaya Amadeus’un yeni araç ve uygulamalarını getiren ilk seyahat yönetim şirketiyiz. Örneğin bunlardan biri; müşterilerimizin çalışanları için özen yükümlülüğünü yerine getirmelerine yardımcı olan çok fonksiyonlu risk yönetimi desteği gibi” diye belirtti.

Amadeus’la uzun vadeli başarılı ilişkimizi yenileyerek, coğrafi olarak ölçeklendirdikçe ve satış geliştirmemizi hızlandırdıkça Key Travel’ın gelecekte iyi bir konumda olacağından eminiz”.

Amadeus Birleşik Krallık ve İrlanda yönetim müdürü Champa Magesh ise “Key Travel ile on yıldır devam eden ortaklığımızı, özellikle hızlı büyüme yaşadığımız ABD’de olmak üzere uluslararası pazarlarda genişletiyor olmaktan memnunuz” diye belirtti.

“Değişen pazarda ihtiyaç duydukları esneklik ve dinamizmi sağlayarak Key Travel’ın uzman müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir yol haritası üzerinde anlaştık. Key Travel 50 ülkede 2,000 adet üçüncü sektör organizasyonuyla birlikte çalışıyor ve müşterilerinin arasında Oxfam, Save the Children, Edinburgh Üniversitesi ve Cambridge Üniversitesi bulunuyor”.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe