Kayak, Channel 4’ün Formula 1 Yayınları için Sponsor Oldu 0

Seyahat arama motoru Kayak, Channel 4’ün 2016 FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası yayınlarına sponsor olarak Birleşik Krallık’taki imajını geliştirmeyi planlıyor.

Anlaşma, ısınma turlarının ve sıralama yarışlarının yanı sıra 21 yarışın tamamının önemli anlarının yayınlarını da içerecek şekilde, Grand Prix yarışının kanaldaki canlı yayını sırasında sponsor tanıtımlarının yayınlanmasını içeriyor.

Sponsorluk anlaşması, aynı zamanda All 4’teki canlı yayını izleme ve ileri-geri sarma özellikleri de dahil olmak üzere, Channel 4’ün online F1 yayınlarını da kapsıyor.

Kayak.co.uk logosunu taşıyan tanıtımlar, Channel 4’ün, 19 Mart’taki Avustralya Grand Prix’sinin önemli anları ile başlayacak olan 2016 yayınının hemen öncesinde yayınlanmaya başlayacak.

Channel 4’ün ilk canlı yarış yayını, 2-3 Nisan’da gerçekleşen Bahreyn Grand Prix’si olacak.

Kayak’ın bölge yöneticisi Loella Pehrsson: “Bizler, kitlelerin ilgisini Kayak.co.uk’a çekebilmek için bir süredir büyük çapta bir sponsorluk arayışı içindeydik.”

“Milyonlarca İngiliz, Channel 4’ün Formula 1 yayınlarını takip ederek bu yayın sponsorluğu anlaşmasını, Kayak için kitlelere ulaşmak adına mükemmel bir platform haline getiriyor.”

“Channel 4’ün spor yayınlarındaki derinlikli ve teknik yaklaşımı, teknolojinin öncülüğünde hareket eden bir marka olarak bizleri gerçekten derinden etkiledi.”

Channel 4’ün ortaklıklardan sorumlu yöneticisi Rupinder Downie: “Kayak, ABD’de halihazırda pazar lideri ve geçtiğimiz yılın sonunda Birleşik Krallık’ta büyük yatırımlar yapmaya başlamıştı. Dolayısıyla, bu geniş ölçekli ortaklık, şüphesiz, Kayak markasını Birleşik Krallık’ta yükseklere taşıyacaktır.”

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.