JustAbroad Yurtdışı Eğitim Fuarı Başlıyor. 0

UZAKROTA.COM SPONSORLUĞUNDA JUSTENGLISH YURTDIŞI EĞİTİM GÜNLERİ

10’a yakın okulun katılımıyla gerçekleşecek bu eğitim organizasyonu sayesinde yurtdışında eğitim görmek isteyenler doğrudan bilgi almanın rahatlığına ve kayıt yetkilisi ile yüz yüze tanışmanın avantajına sahip olacaklar.

Geleceğe hazırlanırken kendinize yapacağınız en büyük yatırımlardan biri şüpesiz yurtdışına gitmek. Bunun ilk sebebi yabancı dil. Yurtdışında yabancı dil eğitimi sizi diğerlerinden bir adım öne geçirecek ve birçok kapıyı açacaktır.  Şirketlerde işe alımlarında dil ve yurtdışı tecrübesi aranması buna örnek olarak verilebilir. Bir diğer önemli nokta ise farklı bakış açıları kazanmanız. Yurtdışında farklı ülkelerde bulunarak farklı sosyal, kültürel, ekonomik görüşlerdeki yabancı öğrencilerle arkadaşlık kurmanız  sizi bir dünya vatandaşı yapacak farklı çözüm yolları sunmanızı sağlayacaktır. Son olarak alışık olmadığınız bir dünyada başarılı olmanızın size vereceği özgüven.Yurt dışında eğitim alabilmiş olmak demek, sizi alışmış olduğunuz, neyin nasıl olduğunu bildiğiniz bir yaşam düzeninden alır, hiç bilinmedik bir sisteme adapte eder. Bir şahış olarak farklı kültür, din ve dillerde zorlukları yendiğiniz gibi önünüze ne çıkarsa onlarıda başarı ile tamamlayacağınızı düşünürsünüz. Şüphesiz ki bu tip başarılar, hem kişişel, hem profesyonel gelişiminizde etken olacaktir.

Size yurtdışı deneyimi yaşatarak geleceğe hazırlayacak birçok yol mevcut. Bunlardan bazıları yurtdışında dil okulu, yaz okulu, work and travel, çalış ve oku programları sayılabilir. Yurtdışına gitme amacınıza göre bu yollardan birisini seçebilirsiniz. Eğer yabancı dil sizin için önemliyse dil okulu, hem dilinizi geliştirmek hem gezmek isterseniz work and travel, hem paranızı kazanıp hem eğitim almak isterseniz çalış ve oku programı sizin için uygun olabilir.

Yurtdışında dil okulu, yaz okulu, work and travel, çalış ve oku programlarına kayıt olmak isteyenler için düzenlenen dünyanın saygın dil okullarının katılacağı, “Justenglish Yurtdışı Eğitim Günleri” 08 Aralık 2012 tarihinde İstanbul Kadıköy JustEnglish Merkez kampüsü içindeki JustCafe’de gerçekleşecek. 10’a yakın okulun katılımıyla gerçekleşecek bu eğitim organizasyonu sayesinde yurtdışında eğitim görmek isteyenler doğrudan bilgi almanın rahatlığına ve kayıt yetkilisi ile yüz yüze tanışmanın avantajına sahip olacaklar.

ETKİNLİĞE ÖN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN

http://www.etkinlik.com..tr/justenglish-yurtdisi-egitim-gunleri-737

Yer: JustEnglish Kadıköy (JustCafe)
Tarih: 08 Aralık 2012
Saat: 11:00-16:00
Katılım: ÜCRETSİZ

SPONSORLAR:

RADYO TURKUVAZ | ETKİNLİK.COM.TR | ANTOLOJİ.COM | UNİVERSİTEHABER.COM | BUCAMPUS | MYK MEDYA | UZAKROTA.COM | INTERFLY

İLETİŞİM:

http://yurtdisiegitim.justenglishtr.com/
justabroad@justenglishtr.com
0216 348 93 93

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.