Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jugnoo Hindistan menşeli,müşteri talebiyle çalışan bir araç paylaşım markası. Hindistan’ın üçüncü büyük talebe yönelik şirketi olan Jugnoo geçtiğimiz günlerde yeni bir girişimini açıkladı. “Fugu” isimli bu yeni girişimleri müşteri isteklerini yerine getirmeye yardımcı olan, her tür ve boyuttaki şirketi destekleyebilen etkin bir mesaj platformu.

Canlı sohbet yazılımı anlık müşteri taleplerini sorgulayıp idare edebilme kapasitesine sahip hatta bu isteklerin hangi departmana ait olduklarını çıkarıp, müşterilerden gelen istekleri bu problemi çözebilecek olan alakalı departmanlara yönlendiriyor. Fugu, müşterilerin davranışlarını analiz ederek uygulamayı kullanan şirketlere müşterilerini daha iyi anlamayı dolayısıyla da müşteri memnuniyetini, sadakatini ve katılımını artırmayı sağlıyor. Yeni Jugnoo yazılımı anında yanıt veren bir yardım hattı sağlayarak müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor.

Jugnoo tarafından geliştirilen Fugu yazılımı müşterilerin şirketler arası pazarlamalara daha fazla istek ve özel sorularda bulunmalarını sağlayarak, işletmelerin büyüme oranını artırmayı vaat ediyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz