Jolly Tur, VR Teknolojisi ile Pazarlamaya Başlıyor. 0

Turizm sektörünün önde gelen tur operatörlerinden Jolly Tur, VR teknolojisi ile pazarlama konusunda rakiplerine karşı öne geçiyor. 

Telnoloji yatıırmlarına ağırlık veren Jolly Tur, satış acentelerinde bulunduracağı VR gözlüklerle tatilcinin gideceği oteli önceden deneyimlemesini sağlayacak.

Son dönemde pek çok sektörde müşteri deneyimine sanal bir gerçeklik kazandıran VR (Virtual Reality) gözlükler, Jolly Tur’un da kadrajına girdi. Tatil planlamalarını yaparak gidecekleri oteli önceden görmek ve buna göre karar vermek isteyen Jolly Tur misafirleri, artık VR gözlüklerle otele gitmeden bu deneyime sahip olacaklar.

Misafirlerinin rezervasyon sürecinde birçok otelin 360 derece video çekimini izleyerek, kendilerine en uygun oteli seçmesini sağlayan Jolly Tur, tüm seyahat acentelerinde bulunan VR gözlüklerle yüzde 100 müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedefliyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.