Jolly Tur N11.com ile Güç Birliği Yaptı 0

Doğuş Grubu ve Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group işbirliği ile kurulan Doğuş Planet’in e-ticaret sektöründe B2C konseptli hizmet veren açık pazar yeri n11.com, Jolly Tur ile yaptığı güç birliği ile sektöre bir yenilik daha getiriyor!

Tekstilden, elektroniğe, ev ve yaşamdan, otomotiv ve aksesuarlarına kadar pek çok kategori altında milyonlarca ürün sunan n11.com, seyahat, tatil ve bilet kategorisi için Jolly Turizm ile masaya oturdu. Stratejik iş ortaklıkları çerçevesinde yapılan bu anlaşmanın, e-ticaret sektöründe yeni bir turizm anlayışına kapılarını açması ve turizm trendlerine Jolly Turizm’in 26 yıllık iş deneyimi ve internet pazarındaki tecrübesiyle yeni bir bakış getirmesi bekleniyor.

Tanıtımdan satışa kadar her türlü pazarlama sürecinin, internet ortamında rahatça işletilebilmesinin turizm sektörünün geleceği için önemini vurgulayan Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar “Jolly Tur; 26 yıllık köklü Turizm geçmişi ve bu tecrübelerle gelen Türk ve Dünya pazarında ciddi bir satın alma gücü ile yılda 450.000 tatilciye en kaliteli hizmeti vermektedir. Değişen ve gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Bu anlamda, yaptığımız anlaşma iki marka için de önemli bir yatırımdır. Teknolojik gücümüzle n11.com müşterilerine tatili en iyi avantajlar ile sunacağımız ve sektöre yeni bir soluk getireceğimiz için oldukça heyecanlıyız” dedi.

Doğuş Planet İcra’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İzi Adato ise “n11.com olarak açık pazar ve genel anlamıyla e-ticaret sektörünü büyütmeye yönelik öncelikli hedefimiz var. Bu amaç doğrultusunda, Türkiye’nin önde gelen ve tüketicinin güvenini kazanmış şirketleri ile internet kullanıcılarına değer katacağına inandığımız anlaşmalara imza atıyoruz. Bu kapsamda, Jolly Tur ile yaptığımız anlaşmanın ciddi büyüme gösteren turizm ve e- ticaret sektörüne ek bir ivme getireceğine inanıyoruz.” dedi.

“n11.com; BİR DOĞUŞ PLANET MARKASI”

Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kurulan Doğuş Planet, Türkiye’nin en yeni B2C konseptli açık pazar e-ticaret platform yatırımıdır. İnternet sektöründe yenilikçi hizmetler konusunda öncü olmayı planlayan Doğuş Planet, SK Group’un teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Doğuş Grubu’nun bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir. Doğuş Planet markası “n11.com” ile e-ticaret sektörünü yeniden şekillendirmeyi hedeflemekte ve KOBİ’lerin e-ticaret sektörüne atılmasını desteklemektedir. Doğuş Planet, büyüyen Türkiye’nin günümüzün yükselen yıldızı e-ticaret sektöründe hak ettiği yere gelmesi misyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Kaynak: Turizm Güncel

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe