Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gelişen teknoloji ile her sektör kendini bir adım daha ileri götürüyor, bir kez daha yenileniyor. Bu gelişmelerden dolayı kendini hızla yenilenmesi gereken büyük sektörlerden biri ise hava yolu ulaşımı. Otobüste seyahat ederken telefonunuz çekiyordur ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz fakat aynı şey uçak yolculukları için geçerli değil.

Bu açıklarını kapatmak isteyen JetBlue havayolları A320 kabinlerini yeniden dizayn etti ve bunu yakın zamanda duyurdu. İnternet eklenen, uçak içi eğlence sistemleri genişletilen, koltuk arkası ekranları büyütülen ve USB girişleri eklenen uçaklar artık kullanımda.

Android ile çalışan uçak içi eğlence sistemlerinin bulunduğu koltuk arkası ekranlar 10.1” dokunmatik ekrana dönüştürüldü. Yüksek çözünürlük sağlayan ve kişisel cihazlarla eşleşme sağlayan bu yeni uygulamaya ek olarak 300 film eklendi.

jetblue-interior-1-963x644

Havalanırken internet ile iletişimlerini kesmek istemediklerinden yeni gelişimimiz olan Fly-Fi üzerinde çalışmaya devam ediyoruz diye belirtti reklam ve ürün departmanı başkanı Jamie Perry. Amaçlarını JetBlue ile uçma rahatlığı ev rahatlığına ulaştırmak olarak açıklayan Perry, yüksek hızlı internet, atıştırmalıklar ve rahat koltuklarda televizyon izleme imkanı ile bunu başaracaklarını söylüyor.

Daha önce A321 üzerinde yaptıklarını düzenleme ile müşterilerinden pozitif yorumlar aldıklarından, bu düzenleme ile müşterilerini daha da memnun edecekler. Fakat bu değişimler için elbette bir şeylerden fedakarlık etmek gerekiyor. JetBlue ise bu açığın kapanması için 150 olan yolcu kapasitesini 162’ye çıkardı. Mevcut tasarımdan ise 2 inç kaybedildi, tuvalet ve uçak mutfağı ise taşındı.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz