İstanbul’un En İyi Rezidansları

Rezidanslar, özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde son yıllarda ciddi anlamda artış gösterdi ve göstermeye devam ediyor. Bu oranda bu rezidanslarda konaklama yapmak isteyen kişilerde de artışlar oluyor. Seçim yaparken; günlük ya da haftalık olarak konaklayabileceğiniz bir yer mi aradığınızı yoksa yaşamınızı sürdürmek için mi kullanacağınızı göz önünde bulundurmalısınız. Asıl önemli olan ise; mutlaka kaliteli ve size güven veren bir yer olmasıdır. Kararınızı vermeden önce, mutlaka residenceları gezmeleri ve yetkilileri ile görüşmelisiniz.

The Leos Residence

the-leos-residence-outside_4228

Beşiktaş mevkiinde bulunan The Leos Residence, İstanbul’daki en iyi seçimlerinizden bir tanesi olacaktır. Yalnızca uzun dönem konaklamalar için değil, İstanbul’a kısa süreli geldiyseniz ya da misafirleriniz için kalacak bir yere ihtiyacınız varsa tercih edilebilir. Bir evde arayabileceğiniz her şey mevcut. LCD televizyonları son model olup, yüksek kalite ile televizyon izleyebiliyorsunuz. Yataklar, pek çok yerin aksine yepyeni. Mutfağı lüks bir şekilde dekore edilmiş olup, yemek yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Siz giriş yapmadan temizliğiniz yapılıyor ve pırıl pırıl size teslim ediliyor. Yalnızca özel eşyalarınızı alarak, bu residencede konaklayabilir, buna rağmen kendi eviniz gibi hissedebilirsiniz.

Global Residence İstanbul

leonardo-

Kadıköy semtinden bulunan Global Residence, güvenlik açısından rahatlıkla tercih edebileceğiniz yer. Fiyat olarak da pek çok kişinin bütçesini zorlamayacak cinsten. Ancak; dairelerin içerisinde bulunan eşyaların yepyeni olduğunu söylemek mümkün değil. Her ne kadar size temiz olarak da teslim edilse, eskiliği sizi rahatsız edebilir. İçerisinde restoran bulunması ise; yemeğinizi kendiniz yapmak istemediğinizde, ihtiyacınızı rahatlıkla görecektir.

Aston Residence Taksim

aston_residans

Şehrin en işlek yerlerinden birinde bulunan Aston Residence, kısa süreli kalımlar için uygun bir yer olabilir. Farklı büyüklüklerde odalar mevcut olup, kaç kişi kalınacağına göre karar verilebilir. Temizlik konusunda içiniz rahat olabilir; ancak tek eksi özelliği mutfağının bulunmaması. Gecenin herhangi bir saatinde acıkırsanız, kalkıp kendi yemeğinizi yapma şansınız bulunmuyor; ancak bina içerisinde residenceye ait bir restoran bulunuyor.

Park Residence

Park Residences

Anadolu yakasının Fenerbahçe semtinde bulunan bu Residence, son derece iyi imkânlara sahip. Tenis kortlarından tutun, havuzuna kadar istediğiniz her şey mevcut. Odaların otantik bir havası var ve güvenilirlik üst düzey. Eğer, Anadolu yakasında ikamet edecekseniz, değerlendirmeniz mümkün.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!