İstanbul’un En İyi Ofis Projeleri

Her geçen gün İstanbul nüfusunun artması ile beraber, gerek iş yerleri gerek ise konaklama için çok katlı projeler yapılmaya başlanmıştır. Ofislerinizi kiralamak ya da satın almak yerine, henüz proje halindeyken satın alabilir ve çok daha uygun fiyatlarla kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Üstelik sıfır olacağından dolayı, ilk olarak siz dekore ettirebilir ve ofisinizin şıklığı, bakımı ile müşterilerinizi en baştan etkileyebilirsiniz. Ancak; mutlaka alanında uzman isimlerin yer aldığı ofis projelerini tercih etmelisiniz. Aksi takdirde, hayal kırıklığına uğramanız mümkün.

DAP Vadisi

DapVadisi

DAP yapı tarafından devam ettirilen Vap vadisi projesi, Çağlayan adliyesine yakınlığı ile ün salmaktadır. Adliyeye yürüme mesafesinde olması, özellikle avukatlar için bu projeyi ideal kılıyor. Dilerseniz, kendiniz kullanabilir dilerseniz yatırım olarak kullanabilirsiniz. Kira konusunda hiç zorlanmayacağınız kesin. Aynı zamanda, istediğiniz zaman rahatlıkla da satabilirsiniz. Firmanın daha önce tamamlamış olduğu Tango Kule ve Burgu Kule gibi ofis projeleri, bu projenin de son derece başarılı olacağını düşündürüyor.

Tahincioğlu Nidakule Ofis Projesi

nidakule-levent-fiyat-listesi

Tahincioğlu firması tarafından hazırlanan Tahincioğlu nidakule ofis projesi olan bilinen proje, Avrupa yakasında iş hayatının en hareketli olduğu semtlerden birisi için hazırlanıyor. Ataşehir’de yapılacak olan Ofisler gerek görsellik gerek ise; kullanış açısından üst düzey olacak. Firmanın daha önceki yıllarda tamamlanan Nidakule Göztepe ofisleri, yeni projenin ne kadar kaliteli olduğunun en büyük kanıtı. Yapılan ofisler için yer seçimi yapılırken, direkt olarak güneş almasına özen gösterilmiş olup, kış aylarında yakıt masrafı azalacak ve ciddi bir kar edilmiş olacaktır. Bir ofis alma düşünceniz varsa, bu projeyi mutlaka incelemelisiniz.

Dumankaya Ritim İstanbul

dumankaya-ritim-maltepe

Dumankaya firması tarafından yönetilen Ritim projesi, Maltepe semtinde gerçekleştirilecek. Düzergah olarak her yere rahatlıkla ulaşılabilecek bir alanda olduğundan dolayı, iş yerleri için ideal olacaktır. Yalnızca kendiniz kullanmak için değil, yatırım yapma amacıyla da satın alabilirsiniz. Duman Ritim İstanbul, hava alanına yalnızca 10 dakika uzaklıktayken, deniz otobüslerine 2 km’de ulaşabilirsiniz.   Daha çok finans alanında hizmet veren ofislere ev sahipliği yapılacak olup, ofiste ihtiyacınız olan ihtiyaçlarınız da Vip hizmet olarak size sunulacak.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!