Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB Navi’yi Yayına Aldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen “İBB Navi” uygulaması uygulama mağazalarındaki yerini aldı.

Kent trafiğini etkin yönetmek amacıyla geliştirilen “İBB Navi” uygulaması İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde, anlık trafik yoğunluk bilgilerine ulaşma imkanı tanıyor. Yandex.Haritalar ve Google Maps‘in ağırlıklı olarak kullanılmasıyla daha önce kullanılan İBB Cep Trafik uygulamasının eski popülerliğini kaybetmesi ve sunduğu güncel veri akışının tam olarak doğru aktarılmaması ile yeni bir uygulama yaratmak isteyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi “İBB Navi” ‘yi yayına aldı.

Sesli komut ile de hizmet veren “İBB Navi” ile alternatif rotalar, toplam yolculuk mesafesi ve toplam süresi gibi bilgiler, İstanbul içerisindeki İSPARK ‘a ait otoparkların anlık doluluk bilgileri, yol üzerindeki nöbetçi eczaneler ve akaryakıt istasyonlarının bilgilerini ekrana getiriyor.

Türkçe dahil İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, İtalyanca ‘nın da olduğu 6 dilde hizmet veren uygulamayı AppStore ve Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2288 posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir