Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ucuz uçak ve otobüs bileti bulma, uçak-otobüs bileti promosyon ve kampanyalarını Biletall üzerinden yakalama yeteneği, sık seyahat eden gezginlerin uzmanlık alanlarından birisi. Peki gezgin olmak isteyenler acentalar dışında online olarak nasıl bilet alacağını biliyorlar mı?

İnternetten en ucuz uçak biletini bulmak ve online olarak satın almak 5 dakikanızı bile almayacaktır. En uygun bileti sorgulama formunda kalkış – varış şehirlerini, gidiş – dönüş tarihlerini, kişi sayısını ve diğer bilgileri girdikten sonra “Biletini bul” butonu ile uçak bileti listelemesi yapabilirsiniz. Listeden istediğiniz uçuşları işaretleyerek bir sonraki sayfa olan rezervasyon sayfamıza geçersiniz. Burada yolculuk bilgilerini görürsünüz ve seyahat sigortası seçimi ve yolcu bilgilerini bu sayfadan doldurmanız gerekiyor. Daha sonra bu sayfada bulunan “Satın Al” butonunu kullanarak rezervasyon işleminizi tamamlayıp, satın alma sayfasına geçebilirsiniz. Satın alma sayfasında ödeme ve taksit şeklinizi seçerek ödemeyi gerçekleştirerek uçak bileti satın alma işlemini tamamlamış olursunuz.

Biletall.com’un İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Samsun, İzmit, Bursa, Mersin (İçel), Trabzon gibi büyük şehirler başta olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerine Kamil Koç, Metro, Varan, Ulusoy gibi firmaların otobüs biletini ve Pegasus, AtlasGlobal, Turkish Airlines uçak biletini satış modülünde bulabilirsiniz. Dünya çapında da New York, Paris, Roma, Atina ve Berlin gibi büyük şehirler başta olmak üzere tüm şehirlere ait sorgulamaları modül üzerinden yapabilirsiniz. Yurt dışına da direk uçuşlar bulabileceğiniz gibi, uçuşların bir kısmı aktarmalı uçuşlar olabilir.

Ticket

Herhangi bir bilet olmadan, rezervasyonun doğru yapılıp yapılmadığını nasıl anlayabilirim?

Satış anında size verilen “seyahat belgesi” rezervasyon ve uçuşla ilgili tüm gerekli bilgileri konfirme eden bir belgedir, bu nedenle kağıt bilete gerek duyulmaz.

Rezervasyon biletlendikten sonra yolculuk detaylarımı nasıl öğrenebilirim?

Rezervasyon esnasında iletişim bilgilerinize GSM numaranızı ve e-posta adresinizi eklediğiniz takdirde rezervasyonunuz biletlendikten sonra cep telefonunuza ya da e-posta adresinize yolculuk detaylarınızı içeren bir bilgilendirme sms’i veya e-postası alacaksınız.

Bir yolculuktan ne kadar zaman önce elektronik bilet alabilirim?

Tarifeli yolculuğun kalkış saatine kadar online rezervasyon sistemimiz satışa açıktır. Check-in’in iç ve dış hatlarda 30 dakika önce kapandığının dikkate alınarak rezervasyon ve biletleme işleminin yapılması gerekmekte olup, gecikme nedeniyle uçuşa kabul edilmemenizden aracı firmalar sorumlu değildir.

Elektronik bilet seyahat belgemi nasıl temin edebilirim?

Biletinizi Biletall.com online bilet satış sitesinden aldığınız sürece, seyahat belgenizi firmanın web sitesinden alabilirsiniz. Diğer satış kanallarından alınan biletler için ilgili ofislere başvurabilir veya uçuş yaptığınız havalimanındaki firmanın ofislerinden elektronik biletinizi temin edebilirsiniz.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz