İngiliz Gıda Markası Dünyayı Gezecek Kişilere 50 Bin Euro Verecek 1

İngiliz gıda şirketi Vibrant Vegan Co., dünyayı gezerek yeni vegan tatlar keşfetmesi için Lezzet Direktörü aradığını duyurdu. Seçilecek kişinin Meksika, Çin, Japonya, Hindistan ve Türkiye gibi ülkelerde dolaşarak yıllık 50 bin euro maaş alacağı belirtildi.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre adayın aynı zamanda şirket için yeni malzemelerin temini konusunda deniz aşırı ortaklıklar kurması gerekeceği için insan ilişkileri konusunda da tecrübeli olması, gıda sektöründe 3 yıldan fazla bir tecrübeye sahip olması bekleniyor.

Vibrant Vegan Co. şirketinin dünya çapında 18 sürdürülebilir bitki bazlı yemeği bulunuyor. Şirket ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki savaş bölgelerinde açlık çeken çocuklara yardımda bulunuyor.

Vibrant Vegan Şirketi’nin kurucusu Iain Burke Hamilton, “Her zaman yeni yetenek arayışı içindeyiz, çünkü bir firmayı başarılı yapan şeyin insanlar olduğuna inanan biriyim ” dedi.

Benzersiz bir iş, ancak kapsamlı özellikleri nedeniyle böyle birini bulmanın oldukça zor olduğunu düşünüyoruz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.