İndirimli Fiyatlar ile Yurtdışı Turlarına İlgi Artıyor

Yurtdışı turları için talebi arttırmak isteyen acentalar düzenledikleri indirimli fiyatları yayına alarak birçok kişinin ilk kez yurtdışına çıkmasını, birçoğunun da daha çok yer gezmesini sağlıyorlar.

Geçen senenin özellikle bayram dönemlerinde artan yurtdışı tur satışları bunun en belirgin göstergesi oldu. Özellikle uzun tatil dönemlerine denk gelen süreçlerde ilgi daha da artıyor.

Düzenlenen kampanyalar genellikle kısa süre geçerli oluyor. Peki kampanyaları nasıl takip edeceksiniz? Bu sektörde internette farklı siteler mevcut. Ancak tamamen bu işe odaklanmış ve indirimli fiyatları biraraya getiren Fırsat Bu Fırsat yılların verdiği tecrübe ve güven ile iyi bir rehber. Farklı seçenekleri biraraya getirdikleri yurtdışı turları sayfasından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fırsatların yer aldığı sayfalarda benzeri çoğu sitede bulunmayan tur tarihleri seçimi ise aradığınızı kolayca bulmanız açısından çok faydalı olmuş. Yine filtreleme menüsünden tur bölgelerine ve diğer birçok seçeneğe ulaşabiliyorsunuz.

Amsterdam Turu
Amsterdam Turu

Genel bir araştırma yapıldığında gezginlerimizin özellikle avrupa ve orta doğunun gözde merkezlerine seyehat ettikleri görülüyor. Tur acentalarının avrupa kıtasındaki duraklarından olan Hollanda’nın başkenti Amsterdam oldukça öne çıkıyor. Kent 17.yüzyıla ait mimari yapıları ve çok fazla ziyaretçi çeken Dam Meydanı ile meşhur. Ayrıca müzeleri ve tekne gezintileri ile Amsterdam turistler için birçok aktivite sunabiliyor. Tarihi ve modern yaşamı içiçe yaşatan bu kenti amsterdam turu kampanyaları ile bütçenizi zorlamadan gezebilirsiniz.

Orta doğu bölgesine baktığımızda çöllerin içinden adeta bir vaha gibi bir şehir Dubai karşımıza çıkıyor. Şehrin zamanında bir balıkçı ve liman kasabası olduğunu akıllarına getiren gezi severler için bu kentin birkaç on yıl içinde nasıl bir dönüşüm geçirdiğini görmek harika bir deneyim. Gökdelenleri, palmiye adaları ve dünyanın ilk 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab ile ünlü Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’ne bağlı bir kent. Bölge dünyanın en pahalı yaşam merkezlerinden biri. Bu pahalı şehri indirimli dubai turu seçeneklerinden biri ile hesaplı gezebilirsiniz

Dubai Turu
Dubai Turu

Gezmeyi seven çoğu kişinin özellikle yurt içine göre yüksek rakamlara ulaşabilen fiyatları nedeni ile yurt dışını gözlerinde büyüttüklerini görüyorum. Bunun farkına varan tur acentaları da düzenledikleri kısa süreli kampanyalarla yurtdışı tur fiyatlarını neredeyse yurtiçi tur fiyatlarına indirmiş durumdalar. Bunun katkısını da hep beraber görüyoruz.

Herkesin daha sık ve daha çok gezmesini diliyorum.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!