Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Orta Doğu için üretilen yeni Huawei cihazlarına, Huawei cihaz kullanıcıları için seyahat alışveriş deneyimlerini basitleştirmeyi amaçlayan Wego uygulaması önceden yüklenecek.

“Yeni bir m-ticaret dönemi”

Wego Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Hindistan Genel Müdürü Mamoun Hmedan; “Seyahat ve konaklama dünyası, seyahat planlarını yaparken akıllı telefon uygulamalarına tamamen bağımlı olduğundan, seyahat dünyasının% 60’ından fazlası yeni bir ticarete girişti. Wego uygulamasını Huawei akıllı telefonlara önceden yüklemek, bu gezginlerin tatil için alışveriş yaparken en iyi fırsatları ve seçenekleri elde etmelerini sağlamak için sürekli çabalarımızın bir parçası.

“Huawei, bizim için bariz bir seçim oldu; şirketin kürsel şeceresi, müşterilerle güçlü bir rezonansa ve muazzam Ar-Ge yeteneklerine sahip” dedi.

Şu andan itibaren, tüm Huawei akıllı telefonlar EMUI 5 ve üzeri Wego uygulaması ile birlikte Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Umman, Bahreyn, Kuveyt, Irak, Mısır, Lübnan, Ürdün, Fas, Cezayir, Tunus ve Pakistan için hazır olacak.

Wego Orta Doğu, Asya Pasifik ve Hindistan’da en hızlı seyahat uygulaması ve en hızlı büyüyenlerden biri. Uygulama, 21 dil ve para biriminde mevcut.

Huawei Consumer Business Group (CBG), Huawei’nin cep telefonları, giyilebilir cihazlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar sağlayan üç iş grubundan biri. Huawei’nin ürün ve hizmetleri 170’den fazla ülkede mevcut ve dünya nüfusunun üçte biri tarafından da kullanılmaktadır ve dünyada 2016 yılınfa cep telefonu sevkiyatında üçüncü sırada yer almıştır.

“Huawei akıllı telefon kullanıcıları seyahat etmeye daha çok harcama yapma eğiliminde”

“Son birkaç yıldır, Huawei cihazlarındaki Wego kullanıcılarının sayısında önemli bir artış olduğunu fark ettik. İlginç bir şekilde, Huawei akıllı telefon kullanıcılarının, ortalama Android kullanıcısına göre seyahat için daha fazla harcama yapma eğilimi gösterdikleri de farkedildi ”diye ekledi Hmedan.

Kendisi; “Wego ve Huawei, hızla Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinin çok sevilen markaları haline geldiğinden beri, karşılıklı fayda sağlayan bir ortaklığa girmek, yeni kullanıcılarla büyümeyi ve rezonansı yakalamanın bir sonraki doğal adımıydı” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz