HotelTonight, Elde Ettiği Başarıdan Sonra Avantajlı Rezervasyon Programını Yaygınlaştırıyor 0

Genel Müdür Sam Shank, şu anda 14 şehirde mevcut olan bu rezervasyon uygulamasının, bir kısmı Avrupa’da olmak üzere 25 şehre daha yayılacağını söyledi.

HotelTonight, 100 gün önceden avantajlı rezervasyon seçeneğini ise şimdiye kadar yalnızca Londra için sunuyordu.

Bu hafta ortaklarıyla toplantı gerçekleştirmek üzere Londra’da bulunan Shank; “Son dakika rezervasyonlardan daha fazla yetenek kazandıran bu dönüştürücü özelliğimiz için harika bir başlangıç yaptık.

“Bu bir düş değil daha büyük hale gelmenin ilk adımı. Bu, bizim için yeni bir konumlandırma; İhtiyacınız olan tek şey seyahat uygulaması ve doğrudan Priceline ve Expedia ya da benzeri rakiplerle ile rekabet etmemize de imkan sağlıyor. Geçmişte son dakika rezervasyonlarda çok iyi olacağız demiştik, ancak her zaman herkes için orada olabiliriz” dedi.

Shank, sektör çapında, otel rezervasyonlarının yaklaşık% 40’ının bir haftadan daha önce yapıldığını ve bu konaklamanın % 60’ının 1haftaya yakın olduğunu ve belki de dağıtımımız ilk günkü haline benzeyecektir; ancak son dakika otellerinde çok iyi tanınıyoruz. Müşteriler en rahat hissettikleri zaman rezervasyon gerçekleştirebilmeli” dedi.

Shank, ilk avantajlı HotelTonight rezervasyonunun, resmen başlatılmadan önce 12 dakika içinde yapıldığını açıkladı. “Bu, bize müşteri tabanımızda çok fazla talep olduğunu gösterdi” dedi.

Shank’a göre, HotelTonight, bu yaz yayınladığı güncellemelerle birlikte “şaşırtıcı bir toparlanma” yaşıyor.

Kendisi, HotelTonight’ın otellerin, çoğu zaman önceden ayrılmış ve boş kalacak olan suitlerini doldurarak artan bir gelir elde etmesine yardımcı olduğunu belirtti.

“Suitlere ilişkin şey, oteller genellikle onları uzun süre konaklama için avantajlı fiyatlara satıyorlar veya hiç satmıyorlar ya da sadık müşterilere ücretsiz yükseltme teklif ediyorlar.

“Bu, onlar için gecelik % 10 veya% 20 kadar’ kadar ek gelir elde etmenin bir yöntemi” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe