HotelsCombined Gerçek Zamanlı Veri Sunan Yeni Platformunu Görücüye Çıkarıyor 0

Bağımsız otel arama sitesi HotelsCombined gerçek zamanlı veri sağlamaya odaklanan ve ortaklardan alınan geri bildirim sonucu oluşturdukları iştirak platformu ilk kez görücüye çıkaracak.

Yeni portal, kurumsal pazarlama fikri ön planda tutularak tasarlandı.

HotelsCombined İş Geliştirme Müdürü Eva Fouquet yeni oluşum hakkında şunları söyledi: “Kurumsal pazarda en büyük sıkıntının kurumsal rezervasyonların sistemimiz dışına kayması olduğu düşünüldüğünde, yeni ürünümüzün, şirketlerin çalışanların rezervasyonlarını görüntüleme şansı verirken aynı zamanda nihai kullanıcıya kişisel seyahat rezervasyonu yaparkenki deneyimi yaşatması dolayısıyla benzersiz olduğunu düşünüyoruz.”

2005’te kurulan HotelsCombined günümüze kadar geçen sürede büyük arama markalarının yerine sessizce ulaştı. Şu an dünya genelinde 18.000 iştiraki bulunan HotelsCombined, markaların sundukları teklifleri aramak için en basit yollardan biri olduğunu iddia ediyor.

HotelsCombined’ın teknoloji ve parasallaşma becerileri, dünya genelinde Momondo, TravelSuperMarket, Pixnet, Price.com ve Kayak gibi diğer arama programları, havayolu şirketleri ve seyahat blogları tarafından kullanılıyor. HotelsCombined Rusya ve Kuzey Asya’da önde gelen arama motorlarıyla ve Google ile de ortaklıklar kurmuştu.

HotelsCombined‘ı diğerlerinden ayrıştıran özellik ise bağımsız kalmayı başarması ve tamamıyla tarafsız otel arama sonuçları sunuyor olması.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.