Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bulut tabanlı otel online satış ve kanal yönetimi platformu HotelRunner’ın online ödeme seçenekleri arasına katılan GarantiPay ile oteller misafirlerine daha hızlı ve daha pratik bir ödeme imkanı sunabilecek.

Garanti Bankası tarafından geliştirilen GarantiPay, otel misafirlerinin Garanti Bankası kredi kartlarından birine sahip olmaları halinde Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden kart bilgisi girmeden, güvenli bir şekilde ödeme yapabilmesini sağlıyor. 

GarantiPay Nedir, Nasıl Çalışır?

GarantiPayinternet siteleri ve mobil uygulamalar üzerinden yapacağınız harcamalarda ödeme işlemini sağlarken herhangi bir kart bilgisi gerektirmeden kolay ve güvenilir bir şekilde alış veriş yapmanıza imkan sağlayan ödeme sistemdir. GarantiPay‘i sizlerde kullanmak isterseniz eğer yapmanız gereken sadece Garanti Bankasının uygulaması BonusFlaş’ı akıllı telefonunuza indirmeniz.

  • Misafirleriniz, rezervasyon detaylarını tamamlayıp ödeme ekranına geldiğinde Bonus Flaş uygulamasına yönlenir.
  • Otomatik olarak açılan uygulama ekranına telefon numarası ve TC kimlik no girilir.
  • Bonus Flaş uygulamasından gelen bildirime tıklayıp ödemenin yapılacağı Garanti Bankası kartı seçilir.
  • Garanti Bankası dijital parola girilir ve rezervasyon tamamlanır.

Kredi kartı bilgilerinin girilmesi, 3D güvenlik sisteminden onay alınması gibi aşamalara gerek kalmadan online rezervasyon alabilmenize olanak tanıyan GarantiPay, misafirlerinize hızlı, pratik ve güvenli bir ödeme seçeneği sunuyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz