Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hotelbeds, Trip.com Grup ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

Ortaklık, Trip.com’a 690 destinasyonda 18.000’den fazla aktivitenin, 1.100 destinasyonda 25.000 transfer rotasının yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki etkinliklere yönelik tema parkı çekim merkezleri ve giriş biletleri için Hotelbeds’in Beyond the Bed portföyüne erişim sağlayacak.

Portföyden gelen ürünler, API bağlantısı üzerinden Trip.com Grup’un sistemine doğrudan bağlanacak. Son müşteriler Trip.com Grup’un destinasyon içi hizmetler satış noktaları, paket tatil ve paket tur kanalları aracılığıyla Beyond the Bed’in cazip tur ve etkinlik portföyüne erişebilecekler.

Hotelbeds Çin Genel Müdürü Forrest Zhang; “Müşterileri dünyanın dört bir yanındaki tedarikçi ortaklarımız tarafından çok değer verilen Trip.com Grup ile uzun zamandır devam eden ortaklığımızı büyütmekten memnuniyet duyuyoruz. Yan ürün yelpazemizi Çinli gezginler için giderek daha alakalı hale getirmek üzere son birkaç yıl boyunca çok çalıştık ve Çin’deki yerel satış ekibimizin varlığı satış sürecinin Çin dostu olmasını sağlıyor” dedi.

Trip.com Grup, dünyanın en büyük turizm pazarı olan Çin’de çevrimiçi turizmde % 43’ünden fazla pazar payına sahip ve bu pazar her geçen yıl hızla büyüyor.

Trip.com Grup Bilet ve Etkinlik Birimi Genel Müdürü Xiaojiang Yu; “Müşterilerimizin çoğu, uluslararası seyahat ederken onlara gerçek yerel deneyimler sunabilecek benzersiz seyahat ürünleri arıyor ve Hotelbeds ürün yelpazesi ve yüksek düzey özel fırsatlar hem eşsiz hem de daha önemlisi Çinli gezginlerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz