Hotel Same Night ile Türkiye’deki Tüm Otellere Son Dakika Rezervasyon Yapabilirsiniz. 0

“Hotel Same Night” Türklerin en sevdiği son dakika tatil planlamasını en uygun şekilde çözmenizi sağlayan bir aplikasyon olarak karşımıza çıkıyor.

Hotel Same Night mobil uygulama ve Türkiye’nin bir çok şehrindeki farklı kategorideki otellerin son haftaya kadar boş kalan odalarını internetteki her siteden daha uygun fiyatlar ile müşterisine sunmaktadır.

İnternet siteleri üzerinden yapılan otel rezervasyonları dakikalarca sürerken, Hotel Same Night size vakit kaybetmeden, en kısa zamanda rezervasyon yaptırmayı amaçlıyor. Otel portföyü ile herkese hitap eden Hotel Same Night, her kategorinin en iyi otellerini seçip onlardan aldığı avantajlı fiyatları sizlere sunuyor. Ayrıca, Hotel Same Night’ta diğer kullanıcıların yazdığı yorumları okuyarak otel seçimlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Hotel Same Night ekibi tarafından tek tek gezilerek özenle seçilmiş otel listesi şimdilik sadece Türkiye’yi kapsıyor olsa da kısa süre sonra uluslararası olarak hizmet vermeye başlayacaklarını belirtiyorlar. Ayrıca uygulamayı kullandıkça biriktirirken krediler ile bir sonraki konaklamanızı bedavaya getirebilmektesiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.