Hoomapp ile Konakladığınız Otelde Sunulan Hizmetlere Cep Telefonunuzdan Ulaşın 0

Size konakladığınız otelde sunulan tüm hizmetlere anında cep telefonunuzdan ulaşmanızı sağlayan bir uygulama olan Hoomapp, Burak Büyükdemir’in öncülüğünde gerçekleşen Etohum’un 2017 yılı en iyi 15 girişiminden biri seçildi. 

Etohum tarafından düzenlenen Girişimcilik Zirvesi, 28 Ocak Cumartesi günü İTÜ Arı Teknokent ana sponsorluğunda İstanbul Teknik Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Her sene büyük bir ilgiyle beklenen Girişimcilik Zirvesi, 9. senesinde de binin üzerinde katılımcıyla gerçekleşti. Levent Erden, Timur Sırt, Melih Abuaf, Kerem Dündar gibi sektörlerinde öncü konuşmacıların da ağırlandığı zirvede, Etohum’a bu yıl başvuru yapan yaklaşık 5 binin üzerinde girişim arasından seçilen 17 girişim, 2017’de yatırım yapılacak en başarılı Etohum girişimleri olarak belirlendi.

Etkinlikte öne çıkan seyahat uygulaması Hoomapp

Hoom Otel Etkileşim programıyla otelinizde konaklarken; Resepsiyon ile anlık yazışabilir, Oda Servisi bölümünden menüleri görüp sipariş verebilir, Tek tuş ile oda ihtiyaçlarını talep edebilir, hizmet saatleri ve aktiviteleri görebilir, spa masaj ve alakart restorantların içeriğini görebilir ve rezervasyon yapabilir,bana getir ile şezlongunuzda otururken garson çağırabilir veya sipariş verebilir, çevredeki etkinlikleri konserleri vb. aktiviteleri görebilir, turlar ve gezilecek yerler hakkında turları görebilir ve talep gönderebilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe