Home For Exchange, Yeni İmajını Görücüye Çıkardı 0

Love Home Swap markası Home For Exchange, “ev değiş tokuşunu daha geniş kitlelere sunmak” için yaptığı çalışmalar çerçevesinde yeni görüntüsünü görücüye çıkardı.

2005 yılında faaliyete geçen şirket, ev değiş tokuşunun eğlenceli yanını yansıtan ve “tanıdık, arkadaşça bir hissi” korurken siteyi yeni insanlara açan “yeni bir kimlik” yaratmak için çalışmalar yaptı.

Baş yönetici Debbie Wosskow: “Bugünün yenileme çalışmaları, ev değiş tokuşunu geniş kitlelere sunma yolundaki devam eden misyonumuzun bir parçası.”

Home For Exchange’in, Love Home Swap ailesinin bir parçası olmasından dolayı gururluyuz. Bu aile, sektördeki en köklü ve dinamik toplulukların arasında yer alıyor.”

“Günümüzde, eskiye kıyasla daha çok sayıda tatilci, seyahat ettikleri zaman evlerde konaklamayı seçiyor.”

“Bizler, daha önce ev değiş tokuşu seçeneği üzerinde düşünmemiş olan insanları kucaklamak istiyoruz ve Home For Exchange’deki yenilenme, bu isteğimize ulaşmamızı sağlayacak.”

190 ülkedeki 100,000 mülke erişim sağlayan Home For Exchange, 2015’in Aralık ayında Love Home Swap tarafından satın alınmıştı.

Yeni yerel dil versiyonları ve mobil cihazlar için gelecek ay yapılması beklenen iyileştirmelerin yanı sıra bu yıl içinde gerçekleşecek başka bazı satın alma operasyonlarının da yolda olduğu belirtiliyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe