Home Exchange ile Bu Kış Tatilinizi Bedavaya Getirin.

Son zamanların popüler uygulaması ve paylaşım ekonomisinin öncülerinden Home Exchange (Ev Değiş Tokuşu) sayesinde konaklamaya para ödemeden ve bütçenizi sarsmadan tatilinizi egzotik bir yerde geçirebilirsiniz.

Kış ayları yaklaştıkça sıcak yerlerin özlemi de başlıyor. Geleneksel kayak ya da alışveriş tatillerinin dışına çıkmak isyenler Hawai, Haiti, Puerto Riko, Zanzibar gibi yılın 12 ayı sıcak iklimlere sahip egzotik yerleri tercih edebilir. Genelde bu yörelerdeki evler tatil evleri olduğu için yılın büyük kısmı kullanılmamaktadır ve böylece değiş tokuş tarihlerinde zorluk yaşanmıyor, üstelik siz de yazlık evinizi kullanacaksanız değiş tokuş eş zamanlı olmayabiliyor.

Sıcak yerlerde denize girmek, yeni mutfakları denemek, yeni kültürleri tanımak isteyenler için sitede bir çok ilginç destinasyonlarda evler bulunuyor: Meksika (900 ev) Brezilya (535 ev) Arjantin (219 ev) Güney Afrika (262), Avustralya (2662 ev) vs. Tatillerinizde konaklamaya para ödemeyince Buenos Aires, Rio de Janeiro, Cape Town gibi hiç hayal bile etmediğiniz yerlere ailece rahatlıkla gidebilirsiniz.

Skyfall_in_Queestown_New_Zealand_no363193

Dünyanın internet üzerinden en büyük değiş tokuşu sitesi HomeExchange.com sayesinde bu kış unutulmaz tatilinizi bütçenizi delmeden yapabileceksiniz. “Siz benim evimde kalırken ben de sizin evinizde kalıyorum” prensibine dayanan HomeExchange.com sitesi üyelerine tüm dünyayı çok daha elverişli bütçelerle gezmeyi sağlıyor. Kış tatilinizi planlamak için çok geç değil. Siz de hemen 150 ülkeden 65.000’den fazla ev kayıtlarına bakın ve seçimizi yapın.

Ücretsiz Home Exchange üyeliği kazanmak için tıklayın

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

1 Comment

  • Him hic fena fikir degil
    Evi biraz elden gecirdimmi tamamdir.
    Sorun karsi tarafa nasil ulasacagiz guvenle 🙂 Artik deneyerek gorecegiz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!