Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Geçtiğimiz yıl “İnternetin Oscar”ları olarak da bilinen Altın Örümcek Web Ödülleri’nin 14.’sünde “Chief Instagram Officer” projesiyle Sosyal Medya Kampanyası kategorisinde yılın en başarılı projesi seçilen Hillside Beach Club #instantLOVE temasıyla instagram’da @hillsidebooking sayfasında emoji ile rezervasyon sürecini başlatan Social Booking’i hizmete soktu.

Misafirler; Hillside Beach Club ’da geçirilecek tatile bir adım daha yaklaşmak için instagramı tercih edenler bu yeni rezervasyon sayfasını kullanabiliyor. Hillside’da konaklama isteklerini vakit kaybetmeden yani #instantLOVE ile iletmek için ise Hillside ile ilgili bilgilerin de yer aldığı, keyifli @hillsidebooking Instagram hesabında yer alan görsellerden herhangi birinin yorum kısmına yaz temalı emojilerden birini bırakmak yeterli. Hillside ekibinin direkt mesajla kişiye dönüş yapması ve gerekli bilgileri almasıyla rezervasyon talebi alınmış oluyor.

Hillside Beach Club geçtiğimiz günlerde websitesini de yenileyerek ilgi alanlarına göre program sunmaya başlamıştı. Günbatımı sonrası yapılabilecek aktivitelerin sıralandığı ENJOY THE NIGHT, ruha ve bedene iyi gelecek farklı seçeneklerin bulunabileceği RELAX, damak tadına hitap eden lezzetli yeme içme alternatifleriyle TASTE & JOY, ailece yapılabilecek aktiviteler ile her yaş grubundan çocuklara özel programların yer aldığı ALL THE FAMILY ve aksiyon tutkunlarına özel IN ACTION seçenekleriyle Hillside’ın yeni web sitesinde her ruh haline uygun bir içerik bulunuyor.

Rezervasyon ve tatil planlama sürecini yenilikçi çözümleriyle kolaylaştıran Hillside Beach Club ekibi, misafirlerinin plajdayken şezlongdan bile kalkmadan istedikleri içeceği arzu ettiği şekilde sipariş edebilecekleri Beach Order uygulamasını da daha önce kullanıma açmıştı.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz