Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Seyahat ederken, akıllı telefonunuz en iyi arkadaşınızdır ve sıklıkla da sizin ve bir seyahat felaketi arasında duran tek şeydir.

Uçuşlarınızı her zaman izleyebilmek için sahip olduğunuz o kullanışlı uygulamalar, özellikle şimdilerde kapıların anonsunu da gerçekleştirilen versiyonları mevcut. Sonraları ise ilaçlarınızın takibini gerçekleştiren uygulamalar ve yurtdışında kullanabileceğiniz çeviri uygulamaları çıktı.

Ve tabiî ki telefon üzerindeki tuşlar sağolsun akıllı telefonunuzun gerektiğinde telefon işlevi de mevcut!

Evet, bütün o uygulamalar ekranın tamamını doldursa ve bir uygulamadan diğerine geçmek biraz sıkıntılı olsa bile, modern gezginler için kullanılabilir uygulamaların zenginliği dünyayı kürsel bir oyuncağa çevirdi.

Peki ya bütün her şeyi yalnızca tek bir uygulamadan yapabilseydiniz? Eğer tek bir seyahat uygulaması seyahatinizin her evresinde, ülkeden ayrılışınızdan bagajlarınıza kadar her şeyi halledebilseydi?

Aslıda soru; ünlü TravelSmart uygulamasının en son versiyonunu piyasaya sürerken Allianz’ın aklında ne vardı olmalıydı.

TravelSmart

Allianz Global Assistance Amerika Birleşik Devletleri Pazarlama Müdürü Joe Mason; “ TravelSmart uygulaması, müşterilerin yurtdışına çıkarken karşı karşıya kaldıkları bir dizi önemli problemi çözüyor” dedi.

Gerçekten de uygulama içerisinde gerçek zamanlı uçuş danışmanı da dahil, bir dokunuşla Allianz seyahat sigortanıza, acil telefon numaralarına ve TravelSmart hattına erişebildiğiniz gezginler için kullanışlı birçok seçenek mevcut.

Yurtdışındayken tıbbi yardıma mı ihtiyacınız var? Marifetli ilaç rehberi, reçetenizin fotoğrafını yüklemenize ve hızlı bir şekilde ilacınızın uluslararası ismini bulmanıza yardımcı oluyor. Uygulama, Allianz’ın gözden geçirdiği en yakın sağlık kuruluşunu da buluyor ve size temel ilk yardım terimlerinin çevirisi ile ilgili olarak yardımcı oluyor.

Birçok fonksiyonuyla TravelSmart 2.0, onsuz seyahat istemeyeceğiniz bir uygulama.

Mason; “ Travelsmart uygulamasını ilk yardım ve tıbbi konular için herkes hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilir ve seyahat yardım departmanımıza tek bir dokunuşla ulaşabilir” diyerek ekledi.

TravelSmart uygulamasın indirmek ve kullanmak ücretsiz.
Uygulamaya; http://www.allianztravelinsurance.com/online/travelsmart adresinden erişilebilir, ayrıca app store için http://bit.ly/WTwFcc linkini ziyaret edebilirsiniz. Uygulama yakın zamanda Google Play Store http://bit.ly/11eQJr linkinden de indirilebilecek.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz