Helal Seyahat Rezervasyon Platformu Halalbooking.com Fas’a Açıldı.

2009 yılında kurulan ve 75’ten fazla ülkede 300.000’den fazla müşteriye sahip İngiltere merkezli helal seyahat online arama ve rezervasyon platformu Halalbooking.com, 15-19 Ekim tarihleri arasında Türkiye, Almanya, Danimarka, Belçika, Hollanda ve Fransa da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen 40’dan fazla seyahat acentesi satış temsilcisini ve basın üyesini Fas’ın Marakeş şehrinde ağırladı.

2017 yılı sonunda firmanın CEO’su Elnur Seyidli‘nin Uzakrota’ya yaptığı açıklamada; “2017 yılı bir başka rekor yılımızdı ve başarılarımızdan son derece gurur duyuyoruz. 2018 yılında başarı öykümüzü devam ettirebilmemizi sağlayacak birçok yeni özelliği müşterilerimize sunmaya başladık” olarak belirtmişti ve bu doğrultuda 2018 yılında büyüme hızını daha da artıran HalalBooking.com Fas’a açılarak yeni otelleri de bünyesine eklemeye ve 2018 yılı sonunda 10.000 tesisi rezervasyon hizmetine açmayı amaçlıyor.

HalalBooking.com Marakeş Famtrip

Uzakrota ekibinin de yer aldığı organizasyonda grup,  Marakeş’in en iyi iki helal özellikli otelinde misafir edildi: Le Vizir Centre Park & Resort ve Mogador Palace Agdal & Spa. Seyahatleri süresince konuklar, diğer helal özellikli otelleri, villaları ve riyadları ziyaret ettiler. Ayrıca, Marakeş’te kaçırılmaması gereken ünlü Jemaa El Fna Meydanı, güzel Bahia Sarayı, etkileyici Koutoubia Camii ve kalabalık şehrin keşmekeşinden uzak sakin bir vaha olan Majorelle Bahçeleri ile eski Arap mahallesi gibi pek çok yeri de görme şansları oldu.

HalalBooking.com Pazarlama ve Satış Grubu Başkanı Ufuk Seçgin: “Marakeş şehir tatili arayan helal bilinçli konuklar için harika bir yer. Fas, helal özellikli seyahat sektöründe nispeten daha yeni bir ülke ve bizler de misafirlerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri ve tesisleri sunabilmek için buradaki otel ortaklarımızla işbirliği içinde çalışıyoruz. Bu seyahat, acente ortaklarımızın, gazetecilerin ve online fenomenlerin otel, villa ve riyad olanaklarını ve şehrin cazibe merkezlerini ilk elden deneyimleyebilecekleri harika bir fırsat oldu.”

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!