Haydi After Summer Break’e Gidiyoruz 0

Detaylar ve gidiş: Interfly’ dan bir ilk daha! 2011 ve 2012 yılının en çok tercih edilen şehirlerini içeren kombinasyonumuz ile yaza damga vuracak bir tatile hazır olun.
Dünyanın en büyük eğlencelerine ev sahipliği yapan , her sene dünyanın dört bir yanından bir çok macerasever misafiri ağırlayan, 2011 ve 2012 yıllarında Interfly katılımcıları tarafından da çokça ziyaret edilen Ibiza’dan sınırsız eğlence ve eşsiz anılarla ayrılacağınıza hiç şüpheniz olmasın. Kapanış partilerine ve en yoğun dönemlerden birine denk gelecek Ibiza’da 3 gece-4 gün boyunca Fedde le Grand’dan Tiesto’ya, David Guetta’dan Swedish House Mafia’ya dünyanın en iyi DJ’lerine evsahipliği yapan gece klüplerine ve eşsiz plajlarına doyamayacaksınız.

Avrupa’nın en popüler yerlerinden olan özgürlükler şehri Amsterdam’da 2 gece- 3 gün boyunca bu şehrin tarihi ve turistik yerlerini görebilir, eşsiz güzellikteki kanal boyunca dolaşabilir ya da yok ben Coffee Shop’a gidip dalgama bakarım deyip gezi boyunca Coffee Shop’tan çıkmayabilirsiniz.

Rotadaki bir başka durak; daha önce gezme şansı bulanlar için Avrupa’nın en güzel şehri olan Barcelona’dır. 2 gece 3 gün boyunca ister Barcelona’nın en güzel yapılarını ve turistik bölgelerini görün, bu şehrin İstiklali olan Las Ramblas civarında konuşlanın, dünyaca ünlü La Sagrada Familia katedralini görün, Gaudi’nin izinden yürüyün; isterseniz kendi planınızı uygulayarak bu şehri yakından tanıma fırsatı yakalayın- Barcelona’nın dünyaca ünlü plajlarında eğlenin.
Kombinasyonumuzda bir diğer şehir İtalya’nın başkenti ve Avrupa’nın en güzel şehirlerinden biri olan Roma’dır. 2 gece-3 gün boyunca Vatikan, İspanyol Merdivenleri, Colosseum gibi Roma’nın en güzel yerlerini gezin- en eğlenceli ve çılgın gece kulüplerinde kafakopter yapın, isterseniz kendi planınızı uygulayarak salto atın..
Gezinin bir diğer sürpriz şehri ise gerek doğal güzelliği- gerekse tarihi dokusu itibariyle Yunanistan’ın en güzel şehirlerinden biri olan ve Türkler için manevi değeri yüksek olan Selanik’tir.

*** Kontenjan sınırlı sayıdadır !

4 kişilik standart hostel odası fiyatı : 899 Euro
2 kişilik özel hostel odası fiyatı : 1049 Euro
Tek kişilik hostel odası fiyatı: 1199 Euro

***Paket fiyata dahil olanlar:

Tüm ülkelerarası ulaşımlar
Konaklamalar
Havalimanı-hostel-havalima nı transferleri
Seyahat bilgilendirme
Acil destek ve danışmanlık hizmetleri
Happy hour partileri

Rezervasyon ve detaylı bilgi için:
+90 212 245 31 20

 

Detaylar: interflyeurope.com/aftersummer

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.