Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Havalimanında Sezgisel Navigasyon Merkezleri!

'XENO' Havalimanı İletişim Sistemi Bilgiyi Kişiselleştiriyor

© by https://www.google.com.tr/imgres?imgurl=httpwww.airport-technology.comUploadsNewsArticle5853479main.jpg&imgrefurl=httpwww.airport-technology.comnewsnewshouston-airports-to-pilot-worlds-first-turn-by-turn-way-finding-technology-5853479&docid=3ChLTJ9MeDdxHM&tbnid=VLJL-Y0ALMq_gM&vet=10ahUKEwjzzLijhPPVAhVFlxoKHSMaBjIQMwgmKAAwAA..i&w=800&h=600&client=safari&bih=839&biw=1440&q='XENO'airportsystem800X600&ved=0ahUKEwjzzLijhPPVAhVFlxoKHSMaBjIQMwgmKAAwAA&iact=mrc&uact=8

Eğer bilmediğimiz bir havalimanındaysak ve vaktimiz kısıtlıysa, ne tarafa gideceğimizi genellikle bilemez ve telaşlı hissederiz. İşte, ‘XENO’ Havaalanı İletişim Sistemi, bizi bu durumdan kurtaracak, havalimanında yolculara bilgilendirilme ve yönlendirilme sağlayacak bir araç tasarlıyor! Sistem, terminalde gezecek ve gezginlere kişiye özel bilgi sunmak için çalışacak. Bunun yanısıra duyma yetersizliği olan yolcuların da güncellemelerden haberdar olabilmesi sağlanacak.

XENO‘ Havalimanı İletişim Sistemi herkes tarafından kolayca kullanılacak bir şekilde tasarlanmıştır. Havalimanında, yönünüzü kaybettiğiniz, kaybolduğunuzu hissettiğiniz anlarda ne yöne gitmeniz gerektiği ile ilgili emin olmanızı sağlayacak, stressiz bir yolculuk deneyimlemeniz için XENO hizmetinizde olacak. Harry Teng, Harmonie Tsai, Andy Lee ve Cindy Hu’nun ortak çalışması sonucu ortaya çıkan ‘XENO‘ tasarımı dört gözle bekleniyor! 

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.