Havalimanı Ulaşım Hizmetleri

Türkiye’nin her noktasında ulaşım çözümleri sağlayabilen Buskirala ailesi, otobüs kiralama, minibüs kiralama, şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetleri gerçekleştiriyor. Kaliteden ödün vermeden ekonomik fiyatlar sunan firma, en çok tercih edilen ulaşım platformu oldu. Giderek büyüyen ve geniş araç filosunu güçlendiren ekipleriyle 7/24 hizmet veriyor.

Havalimanı Transfer Desteği

Ülkemizin tüm havalimanlarında havalimanı transfer hizmeti veren Buskirala, otomobil, vip araç, minibüs ve otobüs filosuyla ulaşım desteklerini sürdürmektedir. Deneyimli sürücüler, modern ve bakımlı araçlarla 7/24 transfer faaliyetlerini yürüten ekipler cazip havalimanı transfer fiyatlarıyla fark yaratıyor.

Firma uçak yolculuğu öncesi ve sonrasında shuttle hizmetleri, private transferler ve vip transfer hizmetlerini gerçekleştiren güler yüzlü personelleriyle öne çıkıyor. Özel servis ihtiyaçlarınızda premium kalitede yolcu transferleri sağlanır.

İster aktarmalı uçuşlar ister direkt uçuşlarınızda tercih edebileceğiniz kiralık araçlarla güven içerisinde seyahat edebilirsiniz. Ayrıca otel transferleri, vip vito kiralama ve her türlü ulaşım desteği için iletişime geçebilirsiniz.

Havaalanı Otobüs Transferleri

81 ilde otobüs kiralama hizmeti verebilen, geniş araç filosu ve şoförleriyle güven veren Buskirala, kiralık otobüs fiyatlarıyla da oldukça caziptir. Envanterinde 46 kişilik otobüs, 50 kişilik otobüs ve 54 kişilik otobüsleri barındırarak seçenekler sunar.

Ayrıca gezi, cenaze, düğün, toplantı, seminer ve firmaya özel transfer hizmetleri gerçekleştirerek her alanda ulaşım ihtiyaçlarına çözüm sağlayabilir. Neoplan, Mercedes Travego, Tourismo ve Temsa safir gibi araçlarıyla da filosu geniştir.

Havaalanı Minibüs Transferleri

Buskirala tüm illerde minibüs kiralama hizmetini sağlar ve hazırda şoförlerini bulundurur. 7/24 kiralama yapabileceğiniz tek platform olma özelliğine sahiptir. Envanterinde Mercedes Sprinter, Vito Volkswagen Crafter ve Caravelle araçlar mevcuttur. Minibüs ihtiyaçlarınızda aşağıdaki seçeneklerden hepsini filosunda bulundurur.

  • 4 Kişilik Vip Minibüsler
  • 8 Kişilik Minibüsler
  • 16 Kişilik Minibüsler
  • 19 Kişilik Minibüsler
  • 27 Kişilik Minibüsler
  • 31 Kişilik Minibüsler

Yolcu sayınız ne olursa olsun Buskirala’da çözüm hep vardır. Yolcuların rahatını en ön planda tutan çalışma ekibiyle %100 müşteri memnuniyeti hedeflenir. Şehiriçi transferler ve şehirlerarası yolculuklarınızın için müşteri temsilcilerinizle görüşebilirsiniz.

Havalimanı VIP Transfer

En kaliteli hizmeti veren özel protokol eğitimli sürücüleriyle şoförlü araç kiralama hizmeti alabileceğiniz Buskirala, sizi kapınızdan alıp dilediğiniz yere götürebilecek donanıma sahiptir. A1 yetki belgeli araçlarıyla günlük araç kiralama, haftalık kiralama ve aylık şoförlü araç kiralama desteği alabilirsiniz.

Filosunda standart sedan araçlardan S Class sınıfına kadar araçları barındıran firma, Premium hizmetlerini tüm illerde sağlayabilir. Seyahatlerinizin keyifli ve güvenli şekilde geçmesini arzu ediyorsanız tüm yasal alt yapısını oluşturan Buskirala’dan gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.

7 gün 24 saat esasında hizmet veren müşteri hizmetleri, geniş envanteri, bakımlı araçları ve deneyimli şoförleriyle her alanda transfer ve ulaşım hizmetleri için www.buskirala.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!