Google Transit Türkiye’de Hizmete Girdi. 0

Teknoloji devi Google, İstanbul ve Ankara’da Google Transit özelliği ile toplu taşıma araçlarının güzergah, durak ve tarife bilgilerini kullanıcılarına sunacak.

Halihazırda Trafi uygulamasının da sunmuş olduğu bu özellikleri artık Google ‘da sunacak olup  Google Transit sayesinde kullanıcılar diledikleri adrese, tarihi yerlere veya yeme-içme ve eğlence mekanları gibi önemli noktalara toplu taşımayla da ulaşabilecek.

Google Transit Nasıl Kullanılır?

Kullanıcıların Google Transit’ten yararlanmak için yapmaları için gereken tek şey bilgisayardan ya da mobil cihazlarda bulunan Google Haritalar uygulamasından gitmek istedikleri yerle ilgili arama yaptıktan sonra yol tarifi için Transit / Toplu Taşıma seçeneğine tıklamak.

Dünya üzerindeki 2800 şehirdeki bir milyondan fazla durağı kapsayan Google Transit Android’in yanı sıra iOS tabanlı cihazlar için sunulan uygulama mağazalarından da kolayca yüklenebiliyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe